Home / ताजा समाचार / न्यू संगम ईन्टरप्राईजेज दमकले ल्यायो अत्याधुनिक वर्कसप ।

न्यू संगम ईन्टरप्राईजेज दमकले ल्यायो अत्याधुनिक वर्कसप ।

जेठ १४ दमक
दमकमा रहेको बजार कम्पनीका मोटरसाईकलको आधिकारीक बिक्रेता न्यू संगम ईन्टरप्राईजेजले मोटरसाईकल सर्भिसिङकोलागी अत्याधुनिक वर्कसप सुरु गरेको छ । सोमबार एक कार्यक्रमका विच दमक वडानम्बर ५ का वडाध्यक्ष ईन्द्र गुरुङले वर्कसपको उद्घाटन गर्नु भएको हो ।
बिगत बिस बर्ष देखी दमकमा सञ्चालीत न्यु संगम ईन्टरप्राईजेजले यस अघि पनि मोटरसाईकल बिक्रिका साथै सर्भिसिङ सेवा उपलब्ध गराउँदै आएको थियो । तर समय अनुसार ग्रहकलाई गुणस्तरिय सेवा दिनको लागी नयाँ प्रबिधि ल्याएर काम सुरु गरिएको न्यु संगम ईन्टरप्राईजेजका सञ्चालक बिमल शर्माले बताउनु भयो । हाल जडान गरिएको नयाँ प्रबिधि बाट अब झन छिटो र गुणस्तरिय सेवा दिन सकिने शार्माले बताउनु भयो ।
नयाँ वर्कसप संगै न्यू संगम ईन्टरप्राईजेजले बजाज कम्पनीका अत्याधुनिक मोडलका मोटरसाईकलहरु पनि ल्याएको सञ्चालक शर्माले जानकारी दिनुभयो । उहाँले नयाँ प्रबिधि अनुसारका गुणस्तरिय सेवा प्रदान गर्नको लागी आफुहरु संधै लागीपरेको बताउनु भयो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*