Home / प्रदेश समाचार / नेपाल महिला संघ क्षेत्रीय समितिले दमकमा स्वाथ्य शिबिर आयोजना गर्ने

नेपाल महिला संघ क्षेत्रीय समितिले दमकमा स्वाथ्य शिबिर आयोजना गर्ने

जेठ १५ दमक
नेपाली कांग्रेसको भगिनि संगठन नेपाल महिला संघ झापा क्षेत्र नम्बर ५ क्षेत्रीय समितिले दमकमा स्वाथ्य शिबिर आयोजना गर्ने भएको छ । संघकी क्षेत्रीय सभापती रेगिना भट्टराईको अध्यक्षतामा बसेको बैठकले आगामी जेठ २६ गते शनिबार नेपाली कांग्रेस दमकको कार्यालय परिसरमा स्वाथ्य शिबिर आयोजना गर्ने निर्णय गरेको हो । स्वाथ्य शिबिरमा बि एण्ड सि हस्पिटल बिर्तामोड र एड्भान्स हस्पिटल दमकको सहकार्यमा स्वास्थ्य शिबिर सञ्चालन गर्न लागीएको संघकी क्षेत्रीय सभापती भट्टराईले जानकारी दिनुभयो ।
स्वास्थ्य शिबिरमा हाडजोर्नि, फिजिसियन, बालरोग, महिला सम्बन्धि रोग लगायतका रोगहरुको परिक्षण गरिने र औषधि समेत निशुल्क बितरण गरिने महिला संघ दमक नगर सभापती मन्दरा पौडेलले बताउनु भयो । त्यसैगरी संघको क्षेत्रीय समितिले आगामी असार १५ गते झापाको कमल गाउँपालीका स्थित लखनपुरमा बृहत सामुहिक धान रोपाई कार्यक्रम पनि गर्ने निर्णय भएको महिला संघ क्षेत्रीय सभापती रेगिना भट्टराईले जानकारी दिनुभयो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*