Home / ताजा समाचार / ११ औं गणतन्त्र दिवसको अवसरमा प्रजातन्त्रका सेनानीलाई सम्मान

११ औं गणतन्त्र दिवसको अवसरमा प्रजातन्त्रका सेनानीलाई सम्मान

जेठ १५ दमक
११ औं गणतन्त्र दिवसको अवसरमा नेपाली कांग्रेस दमक वडा नम्बर ५ ले आज प्रजातन्त्रका सेनानीलाई सम्मान गरेको छ । दमक वडा नम्बर ५ घर भएका प्रजातन्त्रका सेनानी गंगा बहादुर भट्टराई, ज्ञान बहादुर भट्टराई र पार्टिको नगर र क्षेत्रीय समितिको कार्यालय बनाउन जग्गा दिनुहुने दमन्ता थापालाई घरमै पुगेर दोसल्ला ओढाई सम्मान गरिएको हो ।
वडा सभापती राजु राउतको अध्यक्षता र पार्टिका महासमिति सदस्य शेरबहादुर भट्टराईको प्रमुख आतिथ्यतामा भएको कार्यक्रममा पहिलो पटक अग्रजहरुको घरैमा पुगेर सम्मान गरिएको पार्टिका वडा सदस्य चैतन्य बरालले जानकारी दिनुभयो । तिनैजना अग्रजको घरमै पुगेर सम्मान गरिएको उहाँले बताउनु भयो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*