Home / ताजा समाचार / दमकमा वडा कार्यालय बनाउन दुई करोड रुपैयाँको जग्गा निशुल्क प्राप्त ।

दमकमा वडा कार्यालय बनाउन दुई करोड रुपैयाँको जग्गा निशुल्क प्राप्त ।

जेठ १९ दमक/सप्तरङ्गी एफ.एम.
दमकमा वडा कार्यालयको भवन निर्माणको लागी करिब दुई करोड मुल्य पर्ने जग्गा निशुल्क प्राप्त भएको छ । दमक वडा नम्बर २ को वडा कार्यालय भवन बनाउनको लागी स्थानिय ८ जना सामाजिक व्यक्तित्वहरुले १० कठ्ठा जग्गा निशुल्क उपलब्ध गराउनु भएको हो । वडा नम्बर २ निवासी नेत्रप्रसाद दाहाल, उद्धवप्रसाद दाहाल, भवानी शंकर खनाल, प्रथम धिमाल, कमल धिमाल, रत्न धिमाल र दमक ५ निवासी योगेन्द्र प्रसाद दुलाल र होमनाथ पौडेलले संयुक्त रुपमा करिब दुई करोड रुपैयाँ मुल्य पर्ने जग्गा वडा नम्बर २ को वडा कार्यालय बनाउन निशुल्क उपलब्ध गराउनु भएको हो । प्राप्त भएको जग्गा मालपोत कार्यालय बाट वडाकार्यालयको नाउँमा रजिष्ट्रेसन पास गरिवरी हस्तान्तरण गरि सकिएको जग्गदा दाता तथा समाजिक अगुवा नेत्र दाहालले जानकारी दिनुभयो ।
नागरिको काममा सहजताको लागी आफ्नै ठाउँमा वडा कार्यालय स्थापनाको लागी उक्त जग्गा निशुल्क उपलब्ध गराएको उहाँले बताउनु भयो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*