Home / ताजा समाचार / कमल गाउँपालीकामा माध्यमिक बिद्यालय स्तरिय वक्तृत्वकला प्रतियोगिता सम्पन्न ।

कमल गाउँपालीकामा माध्यमिक बिद्यालय स्तरिय वक्तृत्वकला प्रतियोगिता सम्पन्न ।

सप्तरङ्गी एफ.एम./जेठ २४ /दमक
झापको कमल गाउँपालीकामा आज गाउँपालीका स्तरिय वक्तृत्वकला प्रतियोगिता सम्पन्न भएको छ । गाउँपालीकामा रहेको सामुदायीक माध्यमिक बिद्यालयका बिद्यार्थिहरु विच वक्तृत्वकता प्रतियोगिता सम्पन्न भएको हो । गाउँपालीकाको आर्थिक सहयोग र वडा नम्बर ३ को नरेन्द्र जनता माध्यमिक बिद्यालयको आयोजनामा भएको प्रतियोगिता सम्पन्न भएको हो ।
गाउँपालीका भित्रका ९ वटा सामुदायीक बिद्यालयका बिद्यार्थिहरुले सहभागी प्रतियोगीतामा शहिद धर्मभक्त माध्यमिक बिद्यालयकी छात्रा प्रितिका सुवेदी प्रथम, बाणी माध्यमिक बिद्यालयका छात्र बिकाश घिमिरे द्वितिय, मंगलमय माध्यमिक बिद्यालयका छात्र बिशाल प्याकुरेल तृतिय र ज्योति माध्यमिक बिद्यालयका छात्र दिपेश सञ्जेलले सान्त्वना पुरस्कार प्रप्त गरे ।
नरेन्द्र जनता माध्यमिक बिद्यालय व्यवस्थापन समिति अध्यक्ष खगेन भण्डारीको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि गाउँपालीका शिक्षा शाखा प्रमुख भोला दाहाल, वडाध्यक्ष केदार कटुवाल, श्रोत व्यक्ति केशब भट्टराई र बिद्यालयका प्रधान अध्यापक गंगा प्रसाद प्रसाईंले लगायतले उत्कृष्ट बिद्यार्थिहरुलाई पुरस्कार बितरण गर्नु भएको थियो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*