Home / ताजा समाचार / दमकमा महिला संघको स्वास्थ्य शिबिर , ७ सय ६३ जनाले प्रत्यक्ष सेवा लिए ,९७ जनाको निशुल्क भिडियो एक्सरे

दमकमा महिला संघको स्वास्थ्य शिबिर , ७ सय ६३ जनाले प्रत्यक्ष सेवा लिए ,९७ जनाको निशुल्क भिडियो एक्सरे

सप्तरङ्गी एफ.एम./जेठ २६ दमक
नेपाल महिला संघ झापा क्षेत्रीय समिति क्षेत्र नम्बर ५ को आयोजनामा आज निशुल्क स्वास्थ्य शिबिर दमकमा सम्पन्न भएको छ । बिर्तामोड स्थित बि एण्ड सि अस्पताल, एड्भान्स अस्पताल दमक र निम्स नेश्नल अस्पताल दमकको प्राबिधिक सहयोगमा स्वाथ्य शिबिर सम्पन्न भएको हो ।
शिविरमा ७ सय ६३ जनाले प्रत्यक्ष सेवा लिएका र  म्याक्स मेडिकेयर दमकको सहयोगमा ९७ जनाको निशुल्क भिडियो एक्सरे गरिएको महिला संघ क्षेत्रीय सभापती रेगिना भट्टराई प्रसाईले जानकारी दिनुभयो ।

स्वास्थ्य शिबिरमा महिला सम्बन्धि रोगहरु, हाड जोर्नि तथा नशारोग, बाल रोग, दन्त रोग बिषेशज्ञ साथै फिजिसियन र भिडियो एक्स रेको निशुल्क सुबिधा रहेको , साथै शिविरमा सहभागी दुई सय पचास जनालाई आम्दा अस्पतालले निशुल्क प्रसुति परामर्श दिएको प्रसाईले जानकारी दिनुभयो ।

संघिय संसद सदस्य महेन्द्रा कुमारी लिम्बुको प्रमुख आतिथ्यतामा भएको स्वास्थ्य शिबिरको उद्घाटन कार्यक्रमका वक्ताहरुले निर्वाचनमा प्राबिधि रुपमा पराजित भएपनि कांग्रेसले जनताको सेवामै मात्रै काम गर्ने बताएको थिए ।

नागरिकको स्वाथ्य र शिक्षामा राज्यले जिम्मेवारी लिनु पर्नेमा त्यो दायित्व राज्यले पुरा गर्न नसकेको अवस्थामा कांग्रेसले नागरिकको जिम्मेवारी लिने कांग्रेस नेताहरुले बताएका छन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*