Home / ताजा समाचार / गौरादहमा एकल महिलालाई उन्नत जातका बाख्रा बितरण

गौरादहमा एकल महिलालाई उन्नत जातका बाख्रा बितरण

सप्तरङ्गी एफ.एम.जेठ ३० दमक
युवा एकल महिला समुह झापाले एकल महिलाहरुलाई उन्नत जातका बाख्रा बितरण गरेको छ । झापाको गौरादह नगरपालिका पशु सेवा शाखाको कार्यलयमा हिँजो एक कार्यक्रमको आयोजना गरी नगर प्रमुख रोहितकुमार शाहाले प्रत्यक वडाबाट तीन जनालाई २७ वटा बाख्रा बितरण गर्नु भएको हो । बाख्रा बितरण गर्दै नगर प्रमुख शाहाले एकल महिलाहरु लाई आत्मनिर्भर बनी अयआर्जन गर्न सहज बनाउने उदेश्यले बाख्रा वितरण गरेको बताउनु भयो ।
युवा एकल महिला समुह अध्यक्ष मिरा भट्टराईको सभापतित्वमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो । त्यस अवसरमा नगर उप प्रमुख गीता भेट्वालले कार्यक्रमको औचित्य र प्रभावकारिता बारे प्रकाश पर्नु भएको थियो । कार्यक्रममा गौरादह नगर पशु सेवा शाखा प्रमुख गणेश ओझा, कर्मचारी कृष्ण भट्टराई, वार्ड नं १ र ३ का वर्ड अध्यक्षहरु नगेन्द्र भण्डारी र गजेन्द्र घिमिरेले शुभकामना मन्तब्य राखेका थिए ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*