Home / ताजा समाचार / मदर एजुकेशन फाउण्डेसनको सातौं बार्षिक उत्सव तथा अभिभावक दिवस कार्यक्रम सम्पन्न

मदर एजुकेशन फाउण्डेसनको सातौं बार्षिक उत्सव तथा अभिभावक दिवस कार्यक्रम सम्पन्न

सप्तरङ्गी एफ.एम./जेठ ३१ / दमक

दमक वडा नम्बर ८ मा रहेको मदर एजुकेशन फाउण्डेसनले आज आफ्नो सातौं बार्षिक उत्सव तथा अभिभावक दिवस मनाएको छ । दमकका सामाजिक अगुवा शेरबहादुर भट्टराईको प्रमुख आतिथ्यतामा भएको कार्यक्रममा बिद्यार्थिहरुले सांस्कृतिक कार्यक्रम समेत प्रस्तुत गरेका विद्यालयका संस्थापक रोशन विष्टले जानकारी दिनुभयो ।
बिद्यालयकी प्रिन्सिपल विवेचना विष्टको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा लायन्स क्लब अफ दमक सेवीकाकी अध्यक्ष रेगिना भट्टराई प्रसाई, पुर्व जनप्रतिनिधि पुणबहादुर विष्ट लगायतले बोल्दै बिद्यालयलाई बिद्यार्थिहरुको चौतर्पिm बिकाशमा लगानी गर्न सुझाव दिनुभयो । २०६९ सालमा स्थापना भएको बिद्यालयमा हाल कक्षा ५ सम्मको अध्यापन हुँदै आएको बिद्यालयका प्रिन्सिपल विवेचना विष्टले जानकारी दिनुभयो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*