Home / ताजा समाचार / भट्टराई बन्धुको वडा समिति गठन

भट्टराई बन्धुको वडा समिति गठन

सप्तरङ्गी एफ.एम./असार ९ दमक/
भट्टराई कुल वंश प्रतिष्ठानको दमक वडा नम्बर ४ वडा समिति गठन गरिएको छ । प्रतिष्ठानको केन्द्रिय कार्यालय परिषरमा आज भएको भट्टराई बन्धुहरुको एक भेलाले प्रतिष्ठानको वडा समिति गठन गरेको हो । भेलाले विवेक भट्टराईको अध्यक्षतामा ९ सदस्सीय वडा समिति गठन गरेको छ । समितिको उपाध्यक्षमा मेनुका पौडेल भट्टराई, सचिवमा भानुभक्त र सिता भट्टराईलाई सर्वसम्मत चयन गरिएको छ । त्यसैगरी सदस्यहरुमा कुलबहादुर, तेजमणी, जानुका, पदम र शारदा भट्टराई चयन हुनुभएको छ ।
प्रतिष्ठानका दमक नगर अध्यक्ष बुद्धिशेखर भट्टराईको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा प्रमुखअतिथि प्रतिष्ठानका केन्द्रिय महासचिव चन्द्र भट्टराई र अन्य अतिथिहरु प्रतिष्ठानका केन्द्रिय सचिव जिवराज भट्टराई, गंगाबहादुर भट्टराई र कोषाध्यक्ष मनोज भट्टराईले सुभकामना मन्तव्य राख्नु भएको थियो ।
प्रतिष्ठानका नगर उपाध्यक्ष चुणमणी भट्टराईले स्वागत मन्तव्य राख्नु भएको कार्यक्रममा प्रतिष्ठान नगर सदस्य नगेन्द्र भट्टराईले धन्यबाद मन्तव्य राख्नु भएको प्रतिष्ठान नगर सदस्य यज्ञ भट्टराईले जानकारी दिनुभयो ।

x

Check Also

दमक वडा नम्बर ६ मा निशुल्क स्वास्थ्य शिबिर सम्पन्न

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/असार ३१/ दमक नगरपालीका वडा नम्बर ६ मा आज बिभिन्न रोगहरुको निशुल्क परिक्षण ...

दमक मालपोतमा अनलाईन सेवा सुरु

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/असार ३१/ दमकमा रहेको मालपोत कार्यालयले सेवाग्राहीहरुको सुविधालाई ध्यानमा राखेर आजबाट अनलाईन सेवा ...

खबरदार, होसियार 

खबरदार, होसियार  भानुभक्त आचार्य —————- जस्को नामै सिंहदरबार । हिंश्रक, भयानक, अजंघको सिंहले आक्रमण नगरोस् ...

सप्तकोशी नदीमा पानीको बहाब अत्यधिक बढेपछि २९ वटा ढोका खोलीए

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/असार ३१/ पहाडी जिल्लामा लगातार परेको अविरल वर्षाका कारणसप्तकोशी नदीमा पानीको बहाव अत्यधिक ...

प्रधानमन्त्री केपी ‘काका’ लार्इ भतिजको चिट्‍ठी

काकालाई भतिजको पत्र प्रिय ओली काका, प्रणाम । बालुवाटारमा पनि उत्तिसारो आनन्द छैन होला । ...