Home / ट्रेन्डिङ्ग / दमक वडा नम्बर ६ को वडा कार्यालय उद्घाटन

दमक वडा नम्बर ६ को वडा कार्यालय उद्घाटन

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/असार १३/
दमक नगर पालिकाको वडा नं. ६ को वडा कार्यालय आज उद्घाटन गरिएको छ । वडा नं. ६ नयाँ सव्जी बजार नजिक रहेको शेरबहादुर चौहानको घरलाई भाडामा लिएर सञ्चालन सुरु गरिएको वडा कार्यालयलाई आज विधिवतरुपमा दमक नगर पालिकाका प्रमुख रोमनाथ ओलीले उद्घाटन गर्नु भयो ।
कार्यक्रममा नगर प्रमुख ओलीले दमकको विकासमा अव मानवीय स्वास्थ्य विकासमा विशेष ध्यान दिनु पर्ने बताउनु भयो । जसका लागि नगरपालीकाले खाद्य गुणस्तर परिक्षण मेशिन र प्रविधि स्थापनाका लागि आवश्यक काम शुरु गरिसकेको बताउनु भयो । यस्तै नगरका कतिपय खोला क्षेत्रका आवासहरुले खोला तथा ढलमा चर्पीको निकास गरिएकोले सोलाई तत्काल बन्द गरी ठूलो र एकै स्थानमा जम्मा हुने प्रविधिको अध्ययन अगाडि बढाइएका समेत उहाँले बताउनु भयो । कार्यक्रमका सभापति वडाध्यक्ष टेकबहादुर थापाले वडा कार्यालय विस्तारमा ढिलो भएको प्रति नागरिक समक्ष क्षमा याचना समेत गर्नु भयो । चुनावी मैदानमा जाँदा जनतासँग गरेको प्रतिबद्धता प्राविधिक कठिनाईका कारण ढिलो र कम्जोर भएको समेत थापाले बताउनु भयो ।
कार्यक्रममा इलाका प्रशासनका प्रमुख भोजकुमार श्रेष्ठ, दमक नगरपालीकाकी उप प्रमुख गीता अधिकारी, दमक नगरपालिकाका प्रशासकीय अधिकृत गणेश तिम्सिना, राजनैतिक तथा सामाजिक अगुवा देऊकुमार नेम्बाङ्ग लगायतले विस्तारित वडा कार्यालयले नागरिकको सेवा सुविधामा राम्रो काम गर्ने र गर्नु पर्नेमा जोड दिनु भयो ।
दमक नगर पालिका गएको चैत्र २ गते नेपाल नगरपालिका संघको २५ औं रजत महोत्सव समारोहबीच प्रदेश नम्बर १ को उत्कृष्ट नगरपालिकाकोरुपमा घोषित भएको छ । तथापि झापाका अधिकाशं स्थानीय निकायले वडा कार्यालय स्थानान्तरण गरिसक्दा समेत दमकले भने अझै ३ वटा वडाका कार्यालय स्थानान्तरण गर्न बाँकी रहेको छ ।

x

Check Also

ट्याक्टर संघको ट्राफिक सचेतना कार्यक्रम सम्पन्न

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/मंशिर १/ झापा कन्काईमाई ट्याक्टर संघ दमकले आज आफ्ना सादस्यहरुलाई ट्राफिक सचेतना सम्बन्धि ...

तक्मे बुढाद्वारा भुटानी शरणार्थि शिबिरमा सहयोग

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/मंशिर १/ हाँस्य कलाकार विल्सन विक्रम राई तक्मे बूढाले भूटानी शरणार्थी विधार्थीको अध्ययन ...

महिला विभेदसम्बन्धी अभियान शसक्त बनाउनु पर्नेमा प्रदेश २ का मुख्यमन्त्री लालबाबु राउतको जोड

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/मंशिर १/ प्रदेश नम्बर २ का मुख्य मन्त्री लालबाबु राउतले महिला विभेदसम्बन्धी अभियान ...

जुरोपानी बहुद्देस्सीय सहकारीको आयोजनामा रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/मंशिर १/ झापाको गौरादह नगरपालिका ८ स्थित जुरोपानीमा रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ...

दमकमा कर दिवस मनाईयो

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/मंशिर १/ आन्तरिक राजस्व कार्यालय दमकको आयोजनामा आज ७ औं कर दिवस मनाईएको ...