Home / ट्रेन्डिङ्ग / दमक वडा नम्बर ६ को वडा कार्यालय उद्घाटन

दमक वडा नम्बर ६ को वडा कार्यालय उद्घाटन

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/असार १३/
दमक नगर पालिकाको वडा नं. ६ को वडा कार्यालय आज उद्घाटन गरिएको छ । वडा नं. ६ नयाँ सव्जी बजार नजिक रहेको शेरबहादुर चौहानको घरलाई भाडामा लिएर सञ्चालन सुरु गरिएको वडा कार्यालयलाई आज विधिवतरुपमा दमक नगर पालिकाका प्रमुख रोमनाथ ओलीले उद्घाटन गर्नु भयो ।
कार्यक्रममा नगर प्रमुख ओलीले दमकको विकासमा अव मानवीय स्वास्थ्य विकासमा विशेष ध्यान दिनु पर्ने बताउनु भयो । जसका लागि नगरपालीकाले खाद्य गुणस्तर परिक्षण मेशिन र प्रविधि स्थापनाका लागि आवश्यक काम शुरु गरिसकेको बताउनु भयो । यस्तै नगरका कतिपय खोला क्षेत्रका आवासहरुले खोला तथा ढलमा चर्पीको निकास गरिएकोले सोलाई तत्काल बन्द गरी ठूलो र एकै स्थानमा जम्मा हुने प्रविधिको अध्ययन अगाडि बढाइएका समेत उहाँले बताउनु भयो । कार्यक्रमका सभापति वडाध्यक्ष टेकबहादुर थापाले वडा कार्यालय विस्तारमा ढिलो भएको प्रति नागरिक समक्ष क्षमा याचना समेत गर्नु भयो । चुनावी मैदानमा जाँदा जनतासँग गरेको प्रतिबद्धता प्राविधिक कठिनाईका कारण ढिलो र कम्जोर भएको समेत थापाले बताउनु भयो ।
कार्यक्रममा इलाका प्रशासनका प्रमुख भोजकुमार श्रेष्ठ, दमक नगरपालीकाकी उप प्रमुख गीता अधिकारी, दमक नगरपालिकाका प्रशासकीय अधिकृत गणेश तिम्सिना, राजनैतिक तथा सामाजिक अगुवा देऊकुमार नेम्बाङ्ग लगायतले विस्तारित वडा कार्यालयले नागरिकको सेवा सुविधामा राम्रो काम गर्ने र गर्नु पर्नेमा जोड दिनु भयो ।
दमक नगर पालिका गएको चैत्र २ गते नेपाल नगरपालिका संघको २५ औं रजत महोत्सव समारोहबीच प्रदेश नम्बर १ को उत्कृष्ट नगरपालिकाकोरुपमा घोषित भएको छ । तथापि झापाका अधिकाशं स्थानीय निकायले वडा कार्यालय स्थानान्तरण गरिसक्दा समेत दमकले भने अझै ३ वटा वडाका कार्यालय स्थानान्तरण गर्न बाँकी रहेको छ ।

x

Check Also

झापाको पुरानो सैनिक बजारको इतिहास र पहिचानलाई चिनाउन शुक्रबारदेखि सैनिक महोत्सव सुरु

सप्तरंगी एफएम /३ फागुन २०७५ बिर्तामोड,/ बिर्तामोड नगरपालिका वडा नम्बर १० मा रहेको झापाको पुरानो ...

ताप्लेजुङमा ४.६ रेक्टरस्केलको भुकम्प

सप्तरङ्गी एफएम दमक /३ फागुन २०७५ ताप्लेजुङ / ताप्लेजुङको कन्चनजङ्घा आसपास केन्द्रबिन्दु भएर हिजो ४.६ ...

भारतको जम्बु काश्मिरमा भीषण आतंकबादी हमला

सप्तरङ्गी एफएम / २ फागुन २०७५ ्भरतको जम्मू–कश्मीर राज्यको पुलावामा जिल्ला भएको ठूलो आतंकवादी आक्रमणमा ...

दमक ८ मा रहेको पूर्वाञ्चल मन्टेश्वरी स्कुलको आठौँ बार्षिकोत्सव सम्पन्न

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक फागुन दमक ८ मा रहेको पूर्वाञ्चल मन्टेश्वरी स्कुलले बिहिबार आफ्नो आठौ बार्षिकोत्सव ...

दमक १० सेतुमारीस्थित दुर्गा पाञ्चायन मन्दिरको सामुदायिक भवन शिलान्यास

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/ २ फागुन २०७५ दमक १० सेतुमारीस्थित दुर्गा पाञ्चायन मन्दिरमा सामुदायिक भवन शिलान्यास ...