Home / ट्रेन्डिङ्ग / झापाको गौरादहमा महिला स्वास्थ्य स्वयंसेवीका सम्मानीत

झापाको गौरादहमा महिला स्वास्थ्य स्वयंसेवीका सम्मानीत

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/असार ३२/
झापाको गौरादह नगरपालिकामा आज महिला स्वास्थ्य स्वयंसेविका दिवश मनाईएको । हरेक बर्षको मंशिर २० गते मनाउनु पर्ने स्वायंसेविका दिवस यस अर्थिक बर्षको मंशिरमा प्रदेश र संघिय निर्वाचनको समय परेकोले गौरादहमा गर्न सकिएका थिएन । सोही कार्यक्रम अन्तर्गत आज नगरभित्रका १० जना महिला स्वास्थ्य स्वयंसेविकाहरुलाई दोसल्ला ओडाई उपहार सहित सम्मान गरिएको छ । सम्मानित हुनेहरुमा लेखमाया श्रेष्ठ, तुलसा दाहाल, दुर्गाकुमारी गिरी, शकुन्तला पौडेल, खिला श्रेष्ठ, गंगा राजवंशी, रामकुमारी पौडेल, निर्मला शिवाकोटी, दयवती राजवंशी र हिरा भण्डारी रहनु भएको छ ।
कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि गौरादह नगर प्रमुख रोहित कुमार शाहले मुलुकको स्वास्थ्य बिकाशमा महिला स्वयंसेविकाले उल्लेख्य भुमिका निर्वाह गरेको भन्दै स्वयंसेविकाको योगदानको नगरपालीकाले उचित मुल्यांकन गर्ने बताउनु भयो ।
गौरादह नगरपालिका सामाजिक विकास समिति अध्यक्ष मणिन्द्र कार्कीको सभापतित्वमा भएको कार्यक्रमा वडा नं. १ का वडा अध्यक्ष नगेन्द्र भण्डारी, २ का वडाध्यक्ष हेमन्त कार्की, ३ का वडा अध्यक्ष गजेन्द्र घिमिरे र ५ का वडाध्यक्ष छत्रपति सुवेदी साथै स्वास्थ्य स्वयंसेविकाहरु गोमा देवी चेम्जोङ र रामकुमारी पौडेलले शुभकामना मन्तव्य राख्नु भएको थियो ।

x

Check Also

आफुलाई धोका दिन लागेको भन्दै मोरंगमा एक युवतिको विभत्स हत्या

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक भदौ १ मोरङको ग्रामथानमा एक युवतीको हत्या भएको छ । ग्रामथान गाउँपालिका ...

हिमावि दमकको अभिभावक भेला बिथोलीयो , आफ्नो अध्यक्ष आँपैंmले चुन्न पाउनु पर्ने अभिभावकको माग

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/भदौ १/ दमक २ मा रहेको हिमालय माध्यमिक बिद्यालयको आज बोलाईएको अभिभावक भेला ...

सामुदायिक प्रहरी दमकद्धारा परिचयात्मकसहित अन्तरकृया

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/साउन ३१/ सामुदायिक प्रहरी सेवा केन्द्रले आज इलाका प्रहरी कार्यालय दमकमा भर्खरै आउनुभएका ...

गुरुकुलका बटुकले धान्दै नाग पञ्चमी पर्व

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/साउन ३१/ आज नाग पञ्चमी नागको पुजा गरी मनाईएको छ । पछिल्लो समय ...

दमक–६ स्थित द एभरेष्ट बचत तथा ऋण सहकारीद्वारा बृक्षरोपण

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/साउन ३१/ हरित नगरको परिकल्पनालाई सार्थक बनाउन उद्देश्यले दमक–६ स्थित द एभरेष्ट बचत ...