Home / ट्रेन्डिङ्ग / झापाको गौरादहमा महिला स्वास्थ्य स्वयंसेवीका सम्मानीत

झापाको गौरादहमा महिला स्वास्थ्य स्वयंसेवीका सम्मानीत

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/असार ३२/
झापाको गौरादह नगरपालिकामा आज महिला स्वास्थ्य स्वयंसेविका दिवश मनाईएको । हरेक बर्षको मंशिर २० गते मनाउनु पर्ने स्वायंसेविका दिवस यस अर्थिक बर्षको मंशिरमा प्रदेश र संघिय निर्वाचनको समय परेकोले गौरादहमा गर्न सकिएका थिएन । सोही कार्यक्रम अन्तर्गत आज नगरभित्रका १० जना महिला स्वास्थ्य स्वयंसेविकाहरुलाई दोसल्ला ओडाई उपहार सहित सम्मान गरिएको छ । सम्मानित हुनेहरुमा लेखमाया श्रेष्ठ, तुलसा दाहाल, दुर्गाकुमारी गिरी, शकुन्तला पौडेल, खिला श्रेष्ठ, गंगा राजवंशी, रामकुमारी पौडेल, निर्मला शिवाकोटी, दयवती राजवंशी र हिरा भण्डारी रहनु भएको छ ।
कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि गौरादह नगर प्रमुख रोहित कुमार शाहले मुलुकको स्वास्थ्य बिकाशमा महिला स्वयंसेविकाले उल्लेख्य भुमिका निर्वाह गरेको भन्दै स्वयंसेविकाको योगदानको नगरपालीकाले उचित मुल्यांकन गर्ने बताउनु भयो ।
गौरादह नगरपालिका सामाजिक विकास समिति अध्यक्ष मणिन्द्र कार्कीको सभापतित्वमा भएको कार्यक्रमा वडा नं. १ का वडा अध्यक्ष नगेन्द्र भण्डारी, २ का वडाध्यक्ष हेमन्त कार्की, ३ का वडा अध्यक्ष गजेन्द्र घिमिरे र ५ का वडाध्यक्ष छत्रपति सुवेदी साथै स्वास्थ्य स्वयंसेविकाहरु गोमा देवी चेम्जोङ र रामकुमारी पौडेलले शुभकामना मन्तव्य राख्नु भएको थियो ।

x

Check Also

कांग्रेस नेता चक्र बाँस्तोलाको अस्तु पवित्र कन्काई माई धाममा बिषर्जन गरियो

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/असोज २९/ हिँजो काठमाण्डौमा अन्त्यष्ठि गरिएका कांग्रेस नेता चक्र बाँस्तोलको अस्तु आज झापाको ...

आफ्नो गाऊँ आफै सफा गरौं :दमक वडा नं. ३ मा सडक सरसफाई

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक असोज २८ आफ्नो गाऊँ आफै सफा गरौं भन्ने नाराका साथ आज झापाको ...

दमक वडा नम्बर दशमा सञ्चालीत कार्यक्रमहरुको प्रगती समिक्षा तथा शुभकामना आदान प्रदान कार्यक्रम सम्पन्न

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक / २८ असोज २०७५ दमक वडा नम्बर १० वडा कार्यालयले वडामा सञ्चालीत ...

कांग्रेस नेता स्व. बाँस्तोलाको अस्तु झापा ल्याइदै

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक असोज २८ हिँजो काठमाण्डौमा निधन हुनुभएका कांग्रेस नेता चक्र बाँस्तोलाको अस्तु भोली ...

मदिरा सेवन गरी टोलमा आशान्ति मच्चाएको भन्दै कारबाहीको माग

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक / २८ असोज २०७५ दमक वडा नम्बर २ कञ्चनजंघा टोल बिकाश संस्थामा ...