Home / ट्रेन्डिङ्ग / आगामी १५ गतेको बिरोधसभालाई सम्बोधन गर्न कांग्रेस नेता सिटौला र प्रवक्ता शर्मा झापा आउँदै

आगामी १५ गतेको बिरोधसभालाई सम्बोधन गर्न कांग्रेस नेता सिटौला र प्रवक्ता शर्मा झापा आउँदै

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/साउन १२/
नेपाली कांग्रेस झापाले केन्द्रिय कार्यक्रम अन्तर्गत आगामी १५ गते गर्ने बिरोध सभाको तयारी तिब्र पारेको जनाएको छ । वर्तमान सरकारले चर्को महंगी नियन्त्रण गर्न नसकेको, बिभिन्न क्षेत्रमा अनावस्यक कर बढाएर जनताको ढाड सेक्ने काम गरेको, प्राध्यापक डाक्टर गोविन्द केसीले चिकित्सा क्षेत्रको सुधारको माग राख्दै जुम्लामा अनसन बसेको अवस्थामा जबरजस्ती उठाउन खोज्दा अस्पतालमा प्रहरी लगाएर गोली चलाएको साथै तरुणदलले राजधानीमा आयोजना गरेको शान्तिपुर्ण बिरोध प्रदर्शनमा बल प्रयोग गरि तरुण दलका नेता तथा कार्यकर्ताहरु घाईते बनाएको लगायतका कामको बिरोधमा देसै भरीका ७७ वटै जिल्लामा गरिने बिरोधको कार्यक्रम अन्गर्तत झापामा गरिने कार्यक्रमको तयारी तिब्र बनाईएको पार्टिका जिल्ला सभापती उद्धव थापाले जानकारी दिनुभयो ।
आगामी १५ गते मंगलबार झापा सदरमुकाम भद्रपुरमा गरिने बिरोध कार्यक्रममा जिल्ला भर बाट १० हजार भन्दा धेरै कार्यकर्ता उतार्ने तयारी भएको उहाँले जानकारी दिनुभयो । उक्त कार्यक्रममा कांग्रेस पुर्व महामन्त्री कृष्ण प्रसाद सिटौला र प्रवक्ता विश्वप्रकाश शर्माले सम्बोधन गर्ने कार्यक्रम रहेको उहाँले जानकारी दिनुभयो । आफुहरुको आन्दोनल शान्तिपुर्ण हुने पनि कांग्रेस झापा सभापती थापाले बताउनु भयो । दुई तिहाई बहुमत सहितको सरकारले मुलुकमा अमन चयन ल्याउने जनताको अपेक्षा बिपरित दुईतिहाईको दम्भ देखाउँदै निरंकुशता लगाउने अभियानमा अघि बढेको भन्दै यस्तो वअस्थामा मुलुकको लोकतान्त्रीक आन्दोलनको लागी हरेक आन्दोलन गर्दै काएको कांग्रेस चुप लागेर बस्न नसक्ने कांग्रेस झापा सभापती थापाले बताउनु भयो ।
मुलुकमा बिधिको सासन स्थापना गर्न साथै महंगी नियन्त्रणमा सकरकरलाई दबाब दिने आन्दोलनमा सरिक हुन सबै झापाबासीलाई उहाँले आग्रह समेत गर्नु भयो ।

x

Check Also

ताप्लेजुङमा ४.६ रेक्टरस्केलको भुकम्प

सप्तरङ्गी एफएम दमक /३ फागुन २०७५ ताप्लेजुङ / ताप्लेजुङको कन्चनजङ्घा आसपास केन्द्रबिन्दु भएर हिजो ४.६ ...

भारतको जम्बु काश्मिरमा भीषण आतंकबादी हमला

सप्तरङ्गी एफएम / २ फागुन २०७५ ्भरतको जम्मू–कश्मीर राज्यको पुलावामा जिल्ला भएको ठूलो आतंकवादी आक्रमणमा ...

दमक ८ मा रहेको पूर्वाञ्चल मन्टेश्वरी स्कुलको आठौँ बार्षिकोत्सव सम्पन्न

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक फागुन दमक ८ मा रहेको पूर्वाञ्चल मन्टेश्वरी स्कुलले बिहिबार आफ्नो आठौ बार्षिकोत्सव ...

दमक १० सेतुमारीस्थित दुर्गा पाञ्चायन मन्दिरको सामुदायिक भवन शिलान्यास

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/ २ फागुन २०७५ दमक १० सेतुमारीस्थित दुर्गा पाञ्चायन मन्दिरमा सामुदायिक भवन शिलान्यास ...

भेरी नदीमा यात्रुबाहक बस खस्दा चार जनाको मृत्यु

   सप्तरंगी एफएम /२ फागुन २०७५ जाजरकोट – बाँकेको नेपालगञ्जबाट रुकुम पश्चिम राडीबजारतर्फ जाँदै गरेको ...