Home / ट्रेन्डिङ्ग / आगामी १५ गतेको बिरोधसभालाई सम्बोधन गर्न कांग्रेस नेता सिटौला र प्रवक्ता शर्मा झापा आउँदै

आगामी १५ गतेको बिरोधसभालाई सम्बोधन गर्न कांग्रेस नेता सिटौला र प्रवक्ता शर्मा झापा आउँदै

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/साउन १२/
नेपाली कांग्रेस झापाले केन्द्रिय कार्यक्रम अन्तर्गत आगामी १५ गते गर्ने बिरोध सभाको तयारी तिब्र पारेको जनाएको छ । वर्तमान सरकारले चर्को महंगी नियन्त्रण गर्न नसकेको, बिभिन्न क्षेत्रमा अनावस्यक कर बढाएर जनताको ढाड सेक्ने काम गरेको, प्राध्यापक डाक्टर गोविन्द केसीले चिकित्सा क्षेत्रको सुधारको माग राख्दै जुम्लामा अनसन बसेको अवस्थामा जबरजस्ती उठाउन खोज्दा अस्पतालमा प्रहरी लगाएर गोली चलाएको साथै तरुणदलले राजधानीमा आयोजना गरेको शान्तिपुर्ण बिरोध प्रदर्शनमा बल प्रयोग गरि तरुण दलका नेता तथा कार्यकर्ताहरु घाईते बनाएको लगायतका कामको बिरोधमा देसै भरीका ७७ वटै जिल्लामा गरिने बिरोधको कार्यक्रम अन्गर्तत झापामा गरिने कार्यक्रमको तयारी तिब्र बनाईएको पार्टिका जिल्ला सभापती उद्धव थापाले जानकारी दिनुभयो ।
आगामी १५ गते मंगलबार झापा सदरमुकाम भद्रपुरमा गरिने बिरोध कार्यक्रममा जिल्ला भर बाट १० हजार भन्दा धेरै कार्यकर्ता उतार्ने तयारी भएको उहाँले जानकारी दिनुभयो । उक्त कार्यक्रममा कांग्रेस पुर्व महामन्त्री कृष्ण प्रसाद सिटौला र प्रवक्ता विश्वप्रकाश शर्माले सम्बोधन गर्ने कार्यक्रम रहेको उहाँले जानकारी दिनुभयो । आफुहरुको आन्दोनल शान्तिपुर्ण हुने पनि कांग्रेस झापा सभापती थापाले बताउनु भयो । दुई तिहाई बहुमत सहितको सरकारले मुलुकमा अमन चयन ल्याउने जनताको अपेक्षा बिपरित दुईतिहाईको दम्भ देखाउँदै निरंकुशता लगाउने अभियानमा अघि बढेको भन्दै यस्तो वअस्थामा मुलुकको लोकतान्त्रीक आन्दोलनको लागी हरेक आन्दोलन गर्दै काएको कांग्रेस चुप लागेर बस्न नसक्ने कांग्रेस झापा सभापती थापाले बताउनु भयो ।
मुलुकमा बिधिको सासन स्थापना गर्न साथै महंगी नियन्त्रणमा सकरकरलाई दबाब दिने आन्दोलनमा सरिक हुन सबै झापाबासीलाई उहाँले आग्रह समेत गर्नु भयो ।

x

Check Also

खुल्ला भन्सार र भ्याट रिफन्डको रोकले नेपाली बजार महङ्गिएर बजार कमजोर भएको व्यवसायीको गुनासो

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/असोज २९/ चाड पर्व नजिकिए संगै बजारमा चहल पहल बढे पनि सोचेजस्तो व्यवसाय ...

कांग्रेस नेता चक्र बाँस्तोलाको अस्तु पवित्र कन्काई माई धाममा बिषर्जन गरियो

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/असोज २९/ हिँजो काठमाण्डौमा अन्त्यष्ठि गरिएका कांग्रेस नेता चक्र बाँस्तोलको अस्तु आज झापाको ...

आफ्नो गाऊँ आफै सफा गरौं :दमक वडा नं. ३ मा सडक सरसफाई

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक असोज २८ आफ्नो गाऊँ आफै सफा गरौं भन्ने नाराका साथ आज झापाको ...

दमक वडा नम्बर दशमा सञ्चालीत कार्यक्रमहरुको प्रगती समिक्षा तथा शुभकामना आदान प्रदान कार्यक्रम सम्पन्न

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक / २८ असोज २०७५ दमक वडा नम्बर १० वडा कार्यालयले वडामा सञ्चालीत ...

कांग्रेस नेता स्व. बाँस्तोलाको अस्तु झापा ल्याइदै

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक असोज २८ हिँजो काठमाण्डौमा निधन हुनुभएका कांग्रेस नेता चक्र बाँस्तोलाको अस्तु भोली ...