Home / अपराध / आमाकै सहयोगमा बिराटनगरमा एक बालिका माथि बलात्कार प्रयास

आमाकै सहयोगमा बिराटनगरमा एक बालिका माथि बलात्कार प्रयास

सप्तरङ्गी एफ.एम./साउन १८/
मोरंग विराटनगर महानगरपालीका वडा नम्बर १५ की एक १४ वर्षीया बालिकालाई उनकै आमाको सहयोगमा बलात्कारको प्रयास भएको उजुरी प्रहरीमा परेको छ । आफ्नी १४ वर्षीया छोरीलाई श्रीमतीकै सहयोगमा विराटनगर ५ बस्ने ४० वर्षीय शम्भु पाण्डेले बलात्कारको प्रयास गरेको भन्दै बालिकाका बुबाले जिल्ला प्रहरी कार्यालय मोरङमा बिहीबार किटानी जाहेरी दिएका हुन् । बालिकाको बुबाले दिएको उजुरीमा पाण्डे र बालिकाकी आमा गत मंगलबार ४ बजे आफू नभएको मौका छोपेर कोठामा अस्तव्यस्त शारीरिक अवस्थामा रक्सी र मासु खाएर बसेको र सोही बेला छोरी स्कुलबाट घर पुग्दा बलात्कारको प्रयास भएको उल्लेख छ । पाण्डेले बालिकाले स्कुलको ड्रेस चेन्ज गरेको बेलामा उनकै कोठामा गएर आमालाई २०० रुपैयाँ दिने कुरा गरेको र बालिकालाई पनि ५० रुपैयाँ दिन्छु, डान्स सिकाइदिन्छु, हिरोइन बनाइदिन्छु भन्दै जबर्जस्ती गरेको जाहेरीमा उल्लेख छ । जाहेरीअनुसार अभियुक्त पाण्डेले बालिकाको संवेदनशील अंगमा हात र्पुयाएर कपडा खोल्ने प्रयास गर्दा उनी भाग्ने प्रयास गरेकी थिइन् तर उनकै आमाले ढोकामा उभिएर भाग्न उम्कन नदिई छोरीको खुट्टा समाएको र पाण्डेले हात समाई भुइँमा लडाउने प्रयास गरेको जाहेरीमा उल्लेख छ । ‘छोरीले हार गुहार गरी कराई कोठाबाट उम्कन सफल भएपछि मलाई फोन गरेर बताएपछि म घर पुग्दा दुवै जना भागिसकेका थिए’, बुबाले जाहेरीमा उल्लेख गरेका छन् । बालिकाका बुबाले निज पाण्डेलाई बलात्कार अभियोगमा कारबाहीको माग गरेका छन् । प्रहरीले बालिकाकी आमालाई पक्राउ गरी सार्वजनिक अपराध मुद्दामा म्याद थप गरेको र फरार रहेका पाण्डेको खोजी भइरहेको जनाएको छ ।

x

Check Also

झापाको पुरानो सैनिक बजारको इतिहास र पहिचानलाई चिनाउन शुक्रबारदेखि सैनिक महोत्सव सुरु

सप्तरंगी एफएम /३ फागुन २०७५ बिर्तामोड,/ बिर्तामोड नगरपालिका वडा नम्बर १० मा रहेको झापाको पुरानो ...

ताप्लेजुङमा ४.६ रेक्टरस्केलको भुकम्प

सप्तरङ्गी एफएम दमक /३ फागुन २०७५ ताप्लेजुङ / ताप्लेजुङको कन्चनजङ्घा आसपास केन्द्रबिन्दु भएर हिजो ४.६ ...

भारतको जम्बु काश्मिरमा भीषण आतंकबादी हमला

सप्तरङ्गी एफएम / २ फागुन २०७५ ्भरतको जम्मू–कश्मीर राज्यको पुलावामा जिल्ला भएको ठूलो आतंकवादी आक्रमणमा ...

दमक ८ मा रहेको पूर्वाञ्चल मन्टेश्वरी स्कुलको आठौँ बार्षिकोत्सव सम्पन्न

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक फागुन दमक ८ मा रहेको पूर्वाञ्चल मन्टेश्वरी स्कुलले बिहिबार आफ्नो आठौ बार्षिकोत्सव ...

दमक १० सेतुमारीस्थित दुर्गा पाञ्चायन मन्दिरको सामुदायिक भवन शिलान्यास

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/ २ फागुन २०७५ दमक १० सेतुमारीस्थित दुर्गा पाञ्चायन मन्दिरमा सामुदायिक भवन शिलान्यास ...