Home / ट्रेन्डिङ्ग / आगामी ४ बर्षमा गौरादहबाट फुस्को छाना बिस्थापित हुने

आगामी ४ बर्षमा गौरादहबाट फुस्को छाना बिस्थापित हुने

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/साउन २०/
झापाको गौरादह नगरपालीकाले आगामी ४ बर्ष भित्रमा नगर भित्र बाट फुसको छाना बिस्थापित गर्ने भएको छ । नगरपालीकाले यसै आर्थिक बर्षमा नगर भित्र रहेका २ सय परिवारको घरमा भएको फुसको छाना हटाएर जस्ता पाता खरिद गर्न बजेट बिनियोजन गरेको नगर प्रमुख रोहित कुमार शाहले जानकारी दिनुभयो । नगरपालीकाले चालु आर्थिक बर्षमा नगर भित्र रहेका बिपन्न समुदायको घरमा जस्ता पता लगाउनको लागी ३० लाख रुपैयाँ बिनियोजन गरेको नगर प्रमुख शाहले बताउनु भयो ।
अहिलेको समयमा पनि बिपन्न समुदायको घरमा फुसको छानो रहेकोले हरेक बर्ष छाना फेर्नु पर्ने बाध्यता रहेको र बर्षामा पानी चुहिएर घरमा बस्ने समस्या हुने भएकोले आपैंm खरिद गर्न नसक्ने परिवारको लागी नगरपालीकाले जस्तापाता खरिद गरिदिने उहाँले बताउनु भयो । नगरपालीका भित्रमा जस्ता पातानै खरिद गर्न नसक्ने अति बिपन्न परिवार कति छन् भन्ने तथ्यांक संकलन भैरहेकोले केहि महिना भित्रमै बिपन्न समुदायको पहिचान गरी जस्ता पाता खरिद प्रक्रिया अघि बढाउने नगर प्रमुख शाहले बताउनु भयो । आफ्नो कर्याकाल भरिमा नगर भित्रका सबै घर बाट फुसको छाना बिस्थापित गरिसक्ने नगर प्रमुख शामले प्रतिबद्धता जनाउनु भयो ।

x

Check Also

आफुलाई धोका दिन लागेको भन्दै मोरंगमा एक युवतिको विभत्स हत्या

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक भदौ १ मोरङको ग्रामथानमा एक युवतीको हत्या भएको छ । ग्रामथान गाउँपालिका ...

हिमावि दमकको अभिभावक भेला बिथोलीयो , आफ्नो अध्यक्ष आँपैंmले चुन्न पाउनु पर्ने अभिभावकको माग

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/भदौ १/ दमक २ मा रहेको हिमालय माध्यमिक बिद्यालयको आज बोलाईएको अभिभावक भेला ...

सामुदायिक प्रहरी दमकद्धारा परिचयात्मकसहित अन्तरकृया

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/साउन ३१/ सामुदायिक प्रहरी सेवा केन्द्रले आज इलाका प्रहरी कार्यालय दमकमा भर्खरै आउनुभएका ...

गुरुकुलका बटुकले धान्दै नाग पञ्चमी पर्व

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/साउन ३१/ आज नाग पञ्चमी नागको पुजा गरी मनाईएको छ । पछिल्लो समय ...

दमक–६ स्थित द एभरेष्ट बचत तथा ऋण सहकारीद्वारा बृक्षरोपण

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/साउन ३१/ हरित नगरको परिकल्पनालाई सार्थक बनाउन उद्देश्यले दमक–६ स्थित द एभरेष्ट बचत ...