Home / खेलकुद़़ / गौरादहको ग्वालडुब्बा बजारमा डस्टविन वितरण

गौरादहको ग्वालडुब्बा बजारमा डस्टविन वितरण

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/साउन २१/
झापाको गौरादह ७ ग्वालडुब्बा स्थित सामाजिक क्षेत्रमा उल्लखनिय भूमिका निर्वाह गर्दै आएको ग्वालडुब्बा युवा समूहले बजारको फोहर व्यवस्थापनका लागि सरसफाई गर्दै डस्टबिन राखेको छ । ग्वालडुब्बा बजारलाई सरसफाई गरि दुर्गन्ध रहित बनाउन बजार क्षेत्रमा डस्टबिन राखेका छन् । प्लास्टिक जन्य खोल, कागज तथा अन्य फोहर वस्तुहरुलाई जहाँपायो त्यहीँ नफाली संकलन गर्न बजार क्षेत्रमा डस्टबिन राखिएको र दुई वटा पक्की रीङ थप गरिएको समूहका अध्यक्ष भोला चक्रवर्ति ले बताउनुभयो । पाडाजुगि गौरीगंज सडक खण्डमा रहेको ग्वालडुब्बा बस स्टेनमा पार्किङ क्षेत्र छुट्याउन सडकमा ड्रम राखिएको छ। बजार क्षेत्रमा बस स्टेन रहेको र अन्य दिनको तुलनामा हाट को दिन अत्यधिक भिडभाड हुने भएकाले दुर्घटनाको जोखिम घटाउन ड्रम को व्यवस्था गरि बस स्टेन क्षेत्रलाई निश्चित गरिएको समूहका सचिव दिपक माझी ले बताउनुभयो । समूहले ग्वालडुब्बा बजारमा औपचारिक कार्यक्रम गरि ४ वटा ड्रम र फोहर संकलनका लागि ४० वटा टिनका डस्टबिन राखेका छन्। कार्यक्रमको उद्घाटन गर्दै प्रमुख अतिथि तथा अस्थायी ट्राफीक प्रहरी पोष्ट गौरीगंजका प्रमुख गोकुल आचार्यले दुर्घटना न्यूनिकरण गरि जनधन को क्षति हुन बाट जोगाउन सबै को जिम्मेवारि भएकाले यस्तो कार्य मा ट्राफीक प्रहरी लाई सहयोग गर्न आग्रह गरे ।

x

Check Also

खुल्ला भन्सार र भ्याट रिफन्डको रोकले नेपाली बजार महङ्गिएर बजार कमजोर भएको व्यवसायीको गुनासो

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/असोज २९/ चाड पर्व नजिकिए संगै बजारमा चहल पहल बढे पनि सोचेजस्तो व्यवसाय ...

कांग्रेस नेता चक्र बाँस्तोलाको अस्तु पवित्र कन्काई माई धाममा बिषर्जन गरियो

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/असोज २९/ हिँजो काठमाण्डौमा अन्त्यष्ठि गरिएका कांग्रेस नेता चक्र बाँस्तोलको अस्तु आज झापाको ...

आफ्नो गाऊँ आफै सफा गरौं :दमक वडा नं. ३ मा सडक सरसफाई

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक असोज २८ आफ्नो गाऊँ आफै सफा गरौं भन्ने नाराका साथ आज झापाको ...

दमक वडा नम्बर दशमा सञ्चालीत कार्यक्रमहरुको प्रगती समिक्षा तथा शुभकामना आदान प्रदान कार्यक्रम सम्पन्न

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक / २८ असोज २०७५ दमक वडा नम्बर १० वडा कार्यालयले वडामा सञ्चालीत ...

कांग्रेस नेता स्व. बाँस्तोलाको अस्तु झापा ल्याइदै

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक असोज २८ हिँजो काठमाण्डौमा निधन हुनुभएका कांग्रेस नेता चक्र बाँस्तोलाको अस्तु भोली ...