Home / खेलकुद़़ / गौरादहको ग्वालडुब्बा बजारमा डस्टविन वितरण

गौरादहको ग्वालडुब्बा बजारमा डस्टविन वितरण

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/साउन २१/
झापाको गौरादह ७ ग्वालडुब्बा स्थित सामाजिक क्षेत्रमा उल्लखनिय भूमिका निर्वाह गर्दै आएको ग्वालडुब्बा युवा समूहले बजारको फोहर व्यवस्थापनका लागि सरसफाई गर्दै डस्टबिन राखेको छ । ग्वालडुब्बा बजारलाई सरसफाई गरि दुर्गन्ध रहित बनाउन बजार क्षेत्रमा डस्टबिन राखेका छन् । प्लास्टिक जन्य खोल, कागज तथा अन्य फोहर वस्तुहरुलाई जहाँपायो त्यहीँ नफाली संकलन गर्न बजार क्षेत्रमा डस्टबिन राखिएको र दुई वटा पक्की रीङ थप गरिएको समूहका अध्यक्ष भोला चक्रवर्ति ले बताउनुभयो । पाडाजुगि गौरीगंज सडक खण्डमा रहेको ग्वालडुब्बा बस स्टेनमा पार्किङ क्षेत्र छुट्याउन सडकमा ड्रम राखिएको छ। बजार क्षेत्रमा बस स्टेन रहेको र अन्य दिनको तुलनामा हाट को दिन अत्यधिक भिडभाड हुने भएकाले दुर्घटनाको जोखिम घटाउन ड्रम को व्यवस्था गरि बस स्टेन क्षेत्रलाई निश्चित गरिएको समूहका सचिव दिपक माझी ले बताउनुभयो । समूहले ग्वालडुब्बा बजारमा औपचारिक कार्यक्रम गरि ४ वटा ड्रम र फोहर संकलनका लागि ४० वटा टिनका डस्टबिन राखेका छन्। कार्यक्रमको उद्घाटन गर्दै प्रमुख अतिथि तथा अस्थायी ट्राफीक प्रहरी पोष्ट गौरीगंजका प्रमुख गोकुल आचार्यले दुर्घटना न्यूनिकरण गरि जनधन को क्षति हुन बाट जोगाउन सबै को जिम्मेवारि भएकाले यस्तो कार्य मा ट्राफीक प्रहरी लाई सहयोग गर्न आग्रह गरे ।

x

Check Also

ताप्लेजुङमा ४.६ रेक्टरस्केलको भुकम्प

सप्तरङ्गी एफएम दमक /३ फागुन २०७५ ताप्लेजुङ / ताप्लेजुङको कन्चनजङ्घा आसपास केन्द्रबिन्दु भएर हिजो ४.६ ...

भारतको जम्बु काश्मिरमा भीषण आतंकबादी हमला

सप्तरङ्गी एफएम / २ फागुन २०७५ ्भरतको जम्मू–कश्मीर राज्यको पुलावामा जिल्ला भएको ठूलो आतंकवादी आक्रमणमा ...

दमक ८ मा रहेको पूर्वाञ्चल मन्टेश्वरी स्कुलको आठौँ बार्षिकोत्सव सम्पन्न

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक फागुन दमक ८ मा रहेको पूर्वाञ्चल मन्टेश्वरी स्कुलले बिहिबार आफ्नो आठौ बार्षिकोत्सव ...

दमक १० सेतुमारीस्थित दुर्गा पाञ्चायन मन्दिरको सामुदायिक भवन शिलान्यास

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/ २ फागुन २०७५ दमक १० सेतुमारीस्थित दुर्गा पाञ्चायन मन्दिरमा सामुदायिक भवन शिलान्यास ...

भेरी नदीमा यात्रुबाहक बस खस्दा चार जनाको मृत्यु

   सप्तरंगी एफएम /२ फागुन २०७५ जाजरकोट – बाँकेको नेपालगञ्जबाट रुकुम पश्चिम राडीबजारतर्फ जाँदै गरेको ...