Home / ट्रेन्डिङ्ग / गौरादहमा सुत्केरी पोषण भत्ता बाट ६ महिनामा १० जना लाभान्वीत

गौरादहमा सुत्केरी पोषण भत्ता बाट ६ महिनामा १० जना लाभान्वीत

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/साउन २३/
झापाको गौरादह नगरपालीकाले गत बर्षको माघ देखी बितरण गर्न सुरु गरेको सुत्केरी पोषण भत्ता कार्यक्रमबाट आर्थिक बर्षको ६ महिनामा १० जना महिला लाभान्वित भएका छन् । नगरपालीकाले जन प्रतिनिधि आए संगै नागरिकहरुको सुरक्षामा बिषेश कार्यक्रमहरु ल्याउन सुरु गरेको हो । सोहि कार्यक्रम अन्तर्गत गत बर्षको माघ बाटै सुत्केरी पोषण भत्ता दिन सुरु गरिएको गौरादह नगर प्रमुख रोहित कुमार शाहले जानकारी दिनुभयो । बिषेश गरी महिलाहरुमो आर्थिक पहुँच कम हुने हुँदा सुत्केरीको समयमा पोषण युक्त खानेकुराको अभावले स्वास्थ्य समस्या हुने र बच्चा पनि कुपोशित हुने हुँदा महिलालाई सुत्केरी पोषण भत्ता उपलब्ध गराईएको नगर प्रमुख शाहले बताउनु भयो ।
नगर भित्र रहेका महिलाहरु सुत्केरी हुँदा उनिहरुलाई पोषण युक्त खानेकुरा उपलब्ध गराउन प्रति सुत्केरी १ हजार रुपैयाँ नगरपालीकाले उपलब्ध गराउने गरेको छ । वडा कार्यालयको शिफारिशमा सुत्केरीहरुलाई नगरपालीकाले रकम उपलब्ध गराउने गरेको नगरपालीकाका स्वास्थ्य अधिक्रित गोबिन्द श्रेष्ठले बताउनु भयो । गत बर्षको माघ बाट सुरु गरिएको सेवा बाट ६ महिनाको अवधिमा १० जना महिलाले रकम बुझिसकेको उहाँले जानकारी दिनुभयो ।

x

Check Also

आफुलाई धोका दिन लागेको भन्दै मोरंगमा एक युवतिको विभत्स हत्या

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक भदौ १ मोरङको ग्रामथानमा एक युवतीको हत्या भएको छ । ग्रामथान गाउँपालिका ...

हिमावि दमकको अभिभावक भेला बिथोलीयो , आफ्नो अध्यक्ष आँपैंmले चुन्न पाउनु पर्ने अभिभावकको माग

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/भदौ १/ दमक २ मा रहेको हिमालय माध्यमिक बिद्यालयको आज बोलाईएको अभिभावक भेला ...

सामुदायिक प्रहरी दमकद्धारा परिचयात्मकसहित अन्तरकृया

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/साउन ३१/ सामुदायिक प्रहरी सेवा केन्द्रले आज इलाका प्रहरी कार्यालय दमकमा भर्खरै आउनुभएका ...

गुरुकुलका बटुकले धान्दै नाग पञ्चमी पर्व

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/साउन ३१/ आज नाग पञ्चमी नागको पुजा गरी मनाईएको छ । पछिल्लो समय ...

दमक–६ स्थित द एभरेष्ट बचत तथा ऋण सहकारीद्वारा बृक्षरोपण

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/साउन ३१/ हरित नगरको परिकल्पनालाई सार्थक बनाउन उद्देश्यले दमक–६ स्थित द एभरेष्ट बचत ...