Home / ट्रेन्डिङ्ग / दमक पब्लिक लाईब्रेरी देशै भरी विस्तार हुँदै

दमक पब्लिक लाईब्रेरी देशै भरी विस्तार हुँदै

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/भदौ ४/
सात बर्ष अघि दमकमा स्थापना भएको दमक पब्लिक लाईब्रेरीले बिभिन्न ठाउँमा आफ्ना शाखाहरु बिस्तार गर्ने भएको छ । लाईब्रेरीलाई देशै भरी पु¥याउने योजना अनुसार यो बर्ष झापा र मोरङका गरि तिन ठाउँमा शाखा बिस्तार गर्ने योजना रहेको दमक पब्लिक लाईब्रेरीका अध्यक्ष भेषराज न्यौपानेले जानकारी दिनुभयो । झापाको बिर्तामोड, सुरुङ्गा र मोरंगको बेलबारीमा यो बर्ष भित्रमा शाखा स्थापना गरिसक्ने गरी योजना अघि बढाईएको उहाँले बताउनु भयो । दमक पब्लिक लाईब्रेरीलाई डिपिएल लर्निङ सेन्टरको रुपमा स्थापना गरी यसका शाखाहरु बिभिन्न ठाउँमा खोल्न लागीएको अध्यक्ष न्यौपानेले बताउनु भयो ।
पठन संस्कृतिको बिकाश गर्न र सबै प्रकारका पुष्तकहरु एकै ठाउँबाट उपलब्ध गराउने उद्देस्यले लाईब्रेरीलाई बिस्तार गर्न लागीएको उहाँले बताउनु भयो । पहिलो चरणमा झापाको बिर्तामोडमा शाखा स्थापनाको प्रक्रिया सुरु गरिएको उहाँले जानकारी दिनुभयो । बिर्तामोडमा लाईब्रेरीको शाखा स्थापनाको लागी तत्काल सन्तोष घिमिरेलाई सम्योजन गर्ने जिम्मेवारी दिईएको र केहि समय भित्रमै तदर्थ समिति निर्माण गरेर लाईब्रेरी स्थापनाको कार्य अघि बढाईने लाईब्रेरीका अध्यक्ष न्यौपानेले जानकारी दिनुभयो ।

x

Check Also

ट्याक्टर संघको ट्राफिक सचेतना कार्यक्रम सम्पन्न

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/मंशिर १/ झापा कन्काईमाई ट्याक्टर संघ दमकले आज आफ्ना सादस्यहरुलाई ट्राफिक सचेतना सम्बन्धि ...

तक्मे बुढाद्वारा भुटानी शरणार्थि शिबिरमा सहयोग

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/मंशिर १/ हाँस्य कलाकार विल्सन विक्रम राई तक्मे बूढाले भूटानी शरणार्थी विधार्थीको अध्ययन ...

महिला विभेदसम्बन्धी अभियान शसक्त बनाउनु पर्नेमा प्रदेश २ का मुख्यमन्त्री लालबाबु राउतको जोड

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/मंशिर १/ प्रदेश नम्बर २ का मुख्य मन्त्री लालबाबु राउतले महिला विभेदसम्बन्धी अभियान ...

जुरोपानी बहुद्देस्सीय सहकारीको आयोजनामा रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/मंशिर १/ झापाको गौरादह नगरपालिका ८ स्थित जुरोपानीमा रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ...

दमकमा कर दिवस मनाईयो

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/मंशिर १/ आन्तरिक राजस्व कार्यालय दमकको आयोजनामा आज ७ औं कर दिवस मनाईएको ...