Home / कला/साहित्य / नाई नभन्नु ल ५ हाल सम्मकै उत्कृष्ट चलचित्र भएको दमकका सामाजिक अगुवाहरुको भनाई

नाई नभन्नु ल ५ हाल सम्मकै उत्कृष्ट चलचित्र भएको दमकका सामाजिक अगुवाहरुको भनाई

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/भदौ ८/
आजबाट देशैभर प्रदर्शनमा आएका बहुप्रतिक्षित नेपाली चलचित्र नाई नभन्नु ल ५ लाई दमकका सामाजि अगुवाहरुले हाल सम्मकै उत्कृष्ट चलचित्र भएको बताएका छन् । चलिचत्रको हिँजो साँझ दमकमा गरिएको प्रिमियर शो पछि प्रतिक्रिया दिँदै उनिहरुले चलचित्रले दर्शकको मन जित्ने दाबी गरेको हुन् । हिँजो साँझा पाथिभरा चित्र मन्दिर दमकमा प्रिमियर शो हेरीसकेपछि दमक नगर उप प्रमुख गिता अधिकारीले चलचित्र सोचेको भन्दा धेरै राम्रो भएको प्रतिक्रिया दिनुभयो । पछिल्लो समयमा समाजमा देखीएको पारिवारीक बिखण्डनलाई परिवारका नानिहरुले पनि जोड्न सक्छन् भन्ने चलचित्रले प्रमाणित गरेको बताउनु भयो । चलचित्रले मनोन्जनका साथै पुर्वि नेपालका पर्यटकिय स्थलहरुको पनि प्रचार गर्नेमा आफु विस्वस्त रहेको अधिकारीले बताउनु यभो । चलचित्र हेरीसकेपछि प्रतिक्रिया दिँदै दमकका सामाजिक तथा राजनैतिक अगुवा शेरबहादुर भट्टराईले चलचित्रमा कलाकारहरुको जिवन्त अभिनय देखिएको भन्दै उत्कृष्ट चलचित्र बनेको दाबी गर्नु भयो । सामाजिक परिवेसमा मिल्ने खालको कथा देखीएको भन्दै भट्टराईले घरका नानीहरुले पनि परिवारीक मिलन गाउन सक्छन् भन्ने देखाईएको कुरा एकदमै मन परेको बताउनु भयो ।
त्यसैगरी दमक बहुमुखी क्याम्पसका प्राध्यापक धनन्जय बाँस्कोटाले आफ्नो अभिभावकलाई परिवार प्रतिको जिम्मेवारी बोध गराउन सन्तानहरुको भुमिका हुने कुरालाई चलचित्रले उजागर गरेकोले चलचित्र सफल बन्ने दाबी गर्नु भयो ।
चलचित्रमा बाल कलाकार अनुभव रेग्मी र सेड्रिना शर्मासँगै अभिनेत्री स्वस्तिमा खड्का, अभिषेक नेपाल, दिलिप रायमाझी, प्रियंका कार्की, निरुता सिंह, केकी अधिकारी, जयनन्द लामा, उत्तम केसी, बुद्धि तामाङ लगायत कलाकारको प्रमुख भूमिका रहेको छ ।
चलचित्र आजै देखी देशैभरका हलहरुमा प्रदर्शनमा आएका चलचित्रका बितरक माता पाथिभरा फिल्मस प्रा.ली.का सञ्चालक चैतन्य बरालले जानकारी दिनुभयो ।

x

Check Also

दमकमा आगामी माघ १८ गते बृहत सांगितिक कार्यक्रम हुँदै

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/माघ ६/दमकमा आगामी माघ १८ गते बृहत सांगितिक कार्यक्रम हुने भएको छ । ...

सडक नबनेपछि दमक ५ स्थित दीपिनी टोल बासीहरुद्धारा रकम फिर्ताको माग

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/माघ ४/समयमै वाटो निर्माण नभएपछि दमक ५ स्थित दीपिनी मार्गका उपभोक्ताहरुले आफनो रकम ...

बालुबथान कृषि सहकारी संस्थाद्वारा अन्तरक्रिया तथा छलफल

सप्तरंगी एफएम दमक / ०३ माघ २०७५ गौरादह वार्ड नम्बर ५ मा रहेको बालुबथान कृषि ...

उर्लाबारीका वडाध्यक्षले बिक्री गरे अनुदानको बीउ, किसान भन्छन्– पैसा कहाँ गयो ?

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/माघ १/ उर्लाबारी नगरपालिकाले वडा नं.८ र ९ का लागि दिएको अनुदानको मकैको ...

उत्कृष्ट भुटानी गितकारको खोजी प्रतियोगिता गरिँदै

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/पुष २९/विश्वभरी रहेका नेपाली भाषी भुटानी गितकारहरुको खोजीको लागी कर्यक्रम हुने भएको छ ...