Home / कला/साहित्य / नाई नभन्नु ल ५ हाल सम्मकै उत्कृष्ट चलचित्र भएको दमकका सामाजिक अगुवाहरुको भनाई

नाई नभन्नु ल ५ हाल सम्मकै उत्कृष्ट चलचित्र भएको दमकका सामाजिक अगुवाहरुको भनाई

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/भदौ ८/
आजबाट देशैभर प्रदर्शनमा आएका बहुप्रतिक्षित नेपाली चलचित्र नाई नभन्नु ल ५ लाई दमकका सामाजि अगुवाहरुले हाल सम्मकै उत्कृष्ट चलचित्र भएको बताएका छन् । चलिचत्रको हिँजो साँझ दमकमा गरिएको प्रिमियर शो पछि प्रतिक्रिया दिँदै उनिहरुले चलचित्रले दर्शकको मन जित्ने दाबी गरेको हुन् । हिँजो साँझा पाथिभरा चित्र मन्दिर दमकमा प्रिमियर शो हेरीसकेपछि दमक नगर उप प्रमुख गिता अधिकारीले चलचित्र सोचेको भन्दा धेरै राम्रो भएको प्रतिक्रिया दिनुभयो । पछिल्लो समयमा समाजमा देखीएको पारिवारीक बिखण्डनलाई परिवारका नानिहरुले पनि जोड्न सक्छन् भन्ने चलचित्रले प्रमाणित गरेको बताउनु भयो । चलचित्रले मनोन्जनका साथै पुर्वि नेपालका पर्यटकिय स्थलहरुको पनि प्रचार गर्नेमा आफु विस्वस्त रहेको अधिकारीले बताउनु यभो । चलचित्र हेरीसकेपछि प्रतिक्रिया दिँदै दमकका सामाजिक तथा राजनैतिक अगुवा शेरबहादुर भट्टराईले चलचित्रमा कलाकारहरुको जिवन्त अभिनय देखिएको भन्दै उत्कृष्ट चलचित्र बनेको दाबी गर्नु भयो । सामाजिक परिवेसमा मिल्ने खालको कथा देखीएको भन्दै भट्टराईले घरका नानीहरुले पनि परिवारीक मिलन गाउन सक्छन् भन्ने देखाईएको कुरा एकदमै मन परेको बताउनु भयो ।
त्यसैगरी दमक बहुमुखी क्याम्पसका प्राध्यापक धनन्जय बाँस्कोटाले आफ्नो अभिभावकलाई परिवार प्रतिको जिम्मेवारी बोध गराउन सन्तानहरुको भुमिका हुने कुरालाई चलचित्रले उजागर गरेकोले चलचित्र सफल बन्ने दाबी गर्नु भयो ।
चलचित्रमा बाल कलाकार अनुभव रेग्मी र सेड्रिना शर्मासँगै अभिनेत्री स्वस्तिमा खड्का, अभिषेक नेपाल, दिलिप रायमाझी, प्रियंका कार्की, निरुता सिंह, केकी अधिकारी, जयनन्द लामा, उत्तम केसी, बुद्धि तामाङ लगायत कलाकारको प्रमुख भूमिका रहेको छ ।
चलचित्र आजै देखी देशैभरका हलहरुमा प्रदर्शनमा आएका चलचित्रका बितरक माता पाथिभरा फिल्मस प्रा.ली.का सञ्चालक चैतन्य बरालले जानकारी दिनुभयो ।

x

Check Also

प्याव्सन झापाद्वारा झापाका १५ वटै स्थानिय तहहरुमा बिभिन्न कार्यक्रम सम्पन्न

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/असोज ५/ विश्व शान्ति दिवसको अवसर पारेर आज प्याव्सन झापाले जिल्लाभरका १५ वटै ...

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा)को प्रदेश नम्बर १ को ईन्चार्जमा नेता भिम आचार्य चयन

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/असोज ५/ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा)को प्रदेश नम्बर १ को ईन्चार्जमा नेता भिम ...

दमकको दक्षिणी क्षेत्रमा पशुमा खोरेतको संक्रमण देखीयो , १ सय भन्दा धेरै पशु संक्रमित

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/असोज ४/ दमकको दक्षिणी क्षेत्रमा पशुमा खोरेत रोगको संक्रमण देखिएको छ । दमक–१० ...

संविधान दिवसको अवसर पारेर दमकमा नगरस्तरिय अन्तर विद्यालय मिनी म्याराथुन

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक / असोज ३ संविधान दिवसको अवसरमा आज विहान दमकमा नगरस्तरिय अन्तर विद्यालय ...

दमक सहकारी, हाम्रो साकोस कमल र जनसेवा गौरिगंजद्वारा आ-आफ्नो साधारणसभा सम्पन्न

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक /असोज ३ , २०७५ दमकको दमक सहकारी संस्थाले आज आफ्नो १३औं बर्षिक ...