Home / खेलकुद़़ / लवप्रसाद वालगृहलाई दमक कांग्रेसको १ लाख २ हजार ५ सय रुपैयाँ सहयोग

लवप्रसाद वालगृहलाई दमक कांग्रेसको १ लाख २ हजार ५ सय रुपैयाँ सहयोग

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/भदौ ११/
झापाका शैक्षिक अगुवा स्वर्गिय लव प्रसाद ओलीको स्मृतीमा उहाँकी छोरी उषा ओलीले काठमाण्डौमा सञ्चालन गर्दै आउनु भएको लवप्रसाद सुधार संघ(लवप्रसाद वलगृह) लाई नेपाली कांग्रेस दमकले आर्थिक सहयोग गरेको छ । झापा कन्काई नगरपालीका जामुवारीकी उषा ओलीले १० बर्ष देखी राजधानी काठमाण्डौमा सञ्चालन गर्दै आउनु भएको वाल गृहलाई आज एक कार्यक्रमका विच कांग्रेस दमकले १ लाख २ हजार ५ सय रुपैयाँ नगद सहयोग गरिएको हो । कांग्रेस झापा सभापती उद्धव थापाको सकृयतामा दमक नगरका पार्टिका सदस्यहरुबाट संकलीत उक्त रकम आज उषालाई हस्तान्तरण गरिएको हो । पार्टिका क्षेत्रीय सभापती ढुण्डीराज भण्डारीको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा रकम बुझ्दै अनाथालय सञ्चालक ओलीले कांग्रेस दमकले गरेको सहयोगले आफुलाई कम गर्न थप हौसला मिलेको बताउनु भयो । अनाथालयमा आश्रित बिपन्न समुदायका बालबालीकाहरुलाई सम्झिएर सहयोग गरेको मा उहाँले सबैलाई धन्यबाद समेत दिनुभयो ।
अनाथालयमा ३ बर्ष उमेर देखी १४ बर्ष सम्मका बालकालीका आश्रित रहेका उहाँले जानकारी दिनुभयो । कुनै संघ संस्थाको सहयोग बिनानै आपैंmले क्यन्टीन सञ्चालन गर्दै त्यसैको आम्दामी बाट बालबालीकाको अध्ययन र पालन पोषण गर्दै आएकोमा पछिल्लो समय खर्च बढेर धान्ने नसक्ने अवस्था आईपरेकोले सहयोगको हात पैmलाएको कार्यक्रममा उहाँले बताउनुभयो । कार्यक्रममा लायस्क्लब अफ दमक सेवीकाकी अध्यक्ष रेगिना भट्टराई प्रसाइंले पनि लायन्स क्लबको तर्पmबाट पनि अनाथ आश्रमलाई सहयोग पु¥याउने प्रतिबद्धता जनाउनु भयो ।

x

Check Also

प्याव्सन झापाद्वारा झापाका १५ वटै स्थानिय तहहरुमा बिभिन्न कार्यक्रम सम्पन्न

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/असोज ५/ विश्व शान्ति दिवसको अवसर पारेर आज प्याव्सन झापाले जिल्लाभरका १५ वटै ...

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा)को प्रदेश नम्बर १ को ईन्चार्जमा नेता भिम आचार्य चयन

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/असोज ५/ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा)को प्रदेश नम्बर १ को ईन्चार्जमा नेता भिम ...

दमकको दक्षिणी क्षेत्रमा पशुमा खोरेतको संक्रमण देखीयो , १ सय भन्दा धेरै पशु संक्रमित

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/असोज ४/ दमकको दक्षिणी क्षेत्रमा पशुमा खोरेत रोगको संक्रमण देखिएको छ । दमक–१० ...

संविधान दिवसको अवसर पारेर दमकमा नगरस्तरिय अन्तर विद्यालय मिनी म्याराथुन

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक / असोज ३ संविधान दिवसको अवसरमा आज विहान दमकमा नगरस्तरिय अन्तर विद्यालय ...

दमक सहकारी, हाम्रो साकोस कमल र जनसेवा गौरिगंजद्वारा आ-आफ्नो साधारणसभा सम्पन्न

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक /असोज ३ , २०७५ दमकको दमक सहकारी संस्थाले आज आफ्नो १३औं बर्षिक ...