Home / खेलकुद़़ / लवप्रसाद वालगृहलाई दमक कांग्रेसको १ लाख २ हजार ५ सय रुपैयाँ सहयोग

लवप्रसाद वालगृहलाई दमक कांग्रेसको १ लाख २ हजार ५ सय रुपैयाँ सहयोग

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/भदौ ११/
झापाका शैक्षिक अगुवा स्वर्गिय लव प्रसाद ओलीको स्मृतीमा उहाँकी छोरी उषा ओलीले काठमाण्डौमा सञ्चालन गर्दै आउनु भएको लवप्रसाद सुधार संघ(लवप्रसाद वलगृह) लाई नेपाली कांग्रेस दमकले आर्थिक सहयोग गरेको छ । झापा कन्काई नगरपालीका जामुवारीकी उषा ओलीले १० बर्ष देखी राजधानी काठमाण्डौमा सञ्चालन गर्दै आउनु भएको वाल गृहलाई आज एक कार्यक्रमका विच कांग्रेस दमकले १ लाख २ हजार ५ सय रुपैयाँ नगद सहयोग गरिएको हो । कांग्रेस झापा सभापती उद्धव थापाको सकृयतामा दमक नगरका पार्टिका सदस्यहरुबाट संकलीत उक्त रकम आज उषालाई हस्तान्तरण गरिएको हो । पार्टिका क्षेत्रीय सभापती ढुण्डीराज भण्डारीको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा रकम बुझ्दै अनाथालय सञ्चालक ओलीले कांग्रेस दमकले गरेको सहयोगले आफुलाई कम गर्न थप हौसला मिलेको बताउनु भयो । अनाथालयमा आश्रित बिपन्न समुदायका बालबालीकाहरुलाई सम्झिएर सहयोग गरेको मा उहाँले सबैलाई धन्यबाद समेत दिनुभयो ।
अनाथालयमा ३ बर्ष उमेर देखी १४ बर्ष सम्मका बालकालीका आश्रित रहेका उहाँले जानकारी दिनुभयो । कुनै संघ संस्थाको सहयोग बिनानै आपैंmले क्यन्टीन सञ्चालन गर्दै त्यसैको आम्दामी बाट बालबालीकाको अध्ययन र पालन पोषण गर्दै आएकोमा पछिल्लो समय खर्च बढेर धान्ने नसक्ने अवस्था आईपरेकोले सहयोगको हात पैmलाएको कार्यक्रममा उहाँले बताउनुभयो । कार्यक्रममा लायस्क्लब अफ दमक सेवीकाकी अध्यक्ष रेगिना भट्टराई प्रसाइंले पनि लायन्स क्लबको तर्पmबाट पनि अनाथ आश्रमलाई सहयोग पु¥याउने प्रतिबद्धता जनाउनु भयो ।

x

Check Also

दमकमा आगामी माघ १८ गते बृहत सांगितिक कार्यक्रम हुँदै

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/माघ ६/दमकमा आगामी माघ १८ गते बृहत सांगितिक कार्यक्रम हुने भएको छ । ...

सडक नबनेपछि दमक ५ स्थित दीपिनी टोल बासीहरुद्धारा रकम फिर्ताको माग

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/माघ ४/समयमै वाटो निर्माण नभएपछि दमक ५ स्थित दीपिनी मार्गका उपभोक्ताहरुले आफनो रकम ...

बालुबथान कृषि सहकारी संस्थाद्वारा अन्तरक्रिया तथा छलफल

सप्तरंगी एफएम दमक / ०३ माघ २०७५ गौरादह वार्ड नम्बर ५ मा रहेको बालुबथान कृषि ...

उर्लाबारीका वडाध्यक्षले बिक्री गरे अनुदानको बीउ, किसान भन्छन्– पैसा कहाँ गयो ?

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/माघ १/ उर्लाबारी नगरपालिकाले वडा नं.८ र ९ का लागि दिएको अनुदानको मकैको ...

उत्कृष्ट भुटानी गितकारको खोजी प्रतियोगिता गरिँदै

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/पुष २९/विश्वभरी रहेका नेपाली भाषी भुटानी गितकारहरुको खोजीको लागी कर्यक्रम हुने भएको छ ...