Home / ताजा समाचार / श्रीअन्तु र नवदुर्गा सहकारीको साधारणसभा सम्पन्न

श्रीअन्तु र नवदुर्गा सहकारीको साधारणसभा सम्पन्न

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक / २६ भदौ २०७५

दमक वडा नम्बर ६ मा रहेको श्री अन्तु वचत तथा ऋण सहकारी संस्थाले आज एक कार्यक्रमका विच आफ्नो नवौं बर्षिक साधारणसभा सम्पन्न गरेको छ । स्थानिय रेडक्रस को सभाहलमा सम्पन्न साधारणसभामा सहकारीले गत बर्ष उत्कृष्ट कारोबार गर्ने सदस्यहरुलाई सम्मान समेत गरेको छ । साधारणसभामा अध्यक्ष केदारनाथ घिमिरेले प्रस्तुत गर्नु भएको अध्यक्षको प्रतिवेदन र लेखा सम्योजक अभिनारायण खनालले प्रस्तुत गर्नु भएको लेखा प्रतिवेदन सुझाव सहित पारित गरिएको संस्थाका सदस्य बलिभद्र कोईरालाले जानकारी दिनुभयो ।

यसै विच सहकारीको साधारणसभाले आगामी कार्यकालको लागी नयाँ समिति समेत गठन गरेको छ । बन्द सत्रले राधाकृष्ण पौडेललाई अध्यक्ष चयन गरेको हो । त्यसैगरी उपाध्यक्षमा अभिनारायण खनाल र सचिवमा नारायण बहादुर भण्डारीलाई चयन गरेको हो । त्यस्तै सदस्यहरुमा धर्मप्रसाद ढुंगाना, ज्ञानेन्द्र सुब्बा, टीकादत्त पराजुली, तुलसादेवी निरौला, भक्तेश्वरी सापकोटा, बिल्टु साहु तेली, देवेन्द्र थापा र बलिभद्र कोईराला सर्वसम्मत चयन हुनुभएको निर्वाचन समितिका सम्योजक शिव रेग्मीले जानकारी दिनुभयो ।

त्यसैगरी श्रीअन्तुको लेखा समिति सम्योजकमा तुलसीराम घिमिरे चयन हुनु भएको छ । लेखा सदस्यमा शिवराज कट्टेल र बिमलादेवी लुईंटेल चयन हुनु भएको छ ।

त्यसैगरी  दमक –१ मा रहेको नवदुर्गा बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाले १९ औं बार्षिक साधारणसभा आजै  सम्पन्न गरेको छ । संस्थाका अध्यक्ष प्रेम कोइरालाको अध्यक्षता र जिल्ला सहकारी संघका अध्यक्ष गणेश ढकालको प्रमुख आतिथ्यमा भएको सभामा उत्कृष्ट बचत कर्ता, कारोबारी सदस्यहरु र उत्कृष्ट कर्मचारीलाई समेत पुरस्कार एवम् सम्मान गरिएको छ ।

कार्यक्रममा जिल्ला बचत तथा ऋण सहकारी संघका सदस्य कमल कुमार घिमिरे, सहकारी संघका लेखा समिति सदस्य चुडामणी ओझा, राष्ट्रिय सहकारी कर्मचारी संघका केन्द्रीय सचिव खोमप्रसाद बगाले, राष्ट्रिय सहकारी बैंकका दमक शाखा प्रवन्धक विवेक डाँगी, कञ्चनजंघा बहुउद्देश्यीय सहकारी संस्थाका अध्यक्ष मणिकुमार भण्डारी, युनिक सहकारीका अध्यक्ष रोहित आचार्य लगायतले शुभकामना मन्तव्य राख्नु भएको थियो । सभामा संस्थाका अध्यक्ष कोइराला र लेखा समिति संयोजक कमलराज भटट्राईले आआफ्नो प्रतिवेदन पेश गरेका संस्थाका उपाध्यक्ष हरि प्रसाद न्यौपानेले जानकारी दिनुभयो ।

x

Check Also

प्याव्सन झापाद्वारा झापाका १५ वटै स्थानिय तहहरुमा बिभिन्न कार्यक्रम सम्पन्न

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/असोज ५/ विश्व शान्ति दिवसको अवसर पारेर आज प्याव्सन झापाले जिल्लाभरका १५ वटै ...

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा)को प्रदेश नम्बर १ को ईन्चार्जमा नेता भिम आचार्य चयन

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/असोज ५/ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा)को प्रदेश नम्बर १ को ईन्चार्जमा नेता भिम ...

दमकको दक्षिणी क्षेत्रमा पशुमा खोरेतको संक्रमण देखीयो , १ सय भन्दा धेरै पशु संक्रमित

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/असोज ४/ दमकको दक्षिणी क्षेत्रमा पशुमा खोरेत रोगको संक्रमण देखिएको छ । दमक–१० ...

संविधान दिवसको अवसर पारेर दमकमा नगरस्तरिय अन्तर विद्यालय मिनी म्याराथुन

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक / असोज ३ संविधान दिवसको अवसरमा आज विहान दमकमा नगरस्तरिय अन्तर विद्यालय ...

दमक सहकारी, हाम्रो साकोस कमल र जनसेवा गौरिगंजद्वारा आ-आफ्नो साधारणसभा सम्पन्न

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक /असोज ३ , २०७५ दमकको दमक सहकारी संस्थाले आज आफ्नो १३औं बर्षिक ...