Home / ताजा समाचार / श्रीअन्तु र नवदुर्गा सहकारीको साधारणसभा सम्पन्न

श्रीअन्तु र नवदुर्गा सहकारीको साधारणसभा सम्पन्न

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक / २६ भदौ २०७५

दमक वडा नम्बर ६ मा रहेको श्री अन्तु वचत तथा ऋण सहकारी संस्थाले आज एक कार्यक्रमका विच आफ्नो नवौं बर्षिक साधारणसभा सम्पन्न गरेको छ । स्थानिय रेडक्रस को सभाहलमा सम्पन्न साधारणसभामा सहकारीले गत बर्ष उत्कृष्ट कारोबार गर्ने सदस्यहरुलाई सम्मान समेत गरेको छ । साधारणसभामा अध्यक्ष केदारनाथ घिमिरेले प्रस्तुत गर्नु भएको अध्यक्षको प्रतिवेदन र लेखा सम्योजक अभिनारायण खनालले प्रस्तुत गर्नु भएको लेखा प्रतिवेदन सुझाव सहित पारित गरिएको संस्थाका सदस्य बलिभद्र कोईरालाले जानकारी दिनुभयो ।

यसै विच सहकारीको साधारणसभाले आगामी कार्यकालको लागी नयाँ समिति समेत गठन गरेको छ । बन्द सत्रले राधाकृष्ण पौडेललाई अध्यक्ष चयन गरेको हो । त्यसैगरी उपाध्यक्षमा अभिनारायण खनाल र सचिवमा नारायण बहादुर भण्डारीलाई चयन गरेको हो । त्यस्तै सदस्यहरुमा धर्मप्रसाद ढुंगाना, ज्ञानेन्द्र सुब्बा, टीकादत्त पराजुली, तुलसादेवी निरौला, भक्तेश्वरी सापकोटा, बिल्टु साहु तेली, देवेन्द्र थापा र बलिभद्र कोईराला सर्वसम्मत चयन हुनुभएको निर्वाचन समितिका सम्योजक शिव रेग्मीले जानकारी दिनुभयो ।

त्यसैगरी श्रीअन्तुको लेखा समिति सम्योजकमा तुलसीराम घिमिरे चयन हुनु भएको छ । लेखा सदस्यमा शिवराज कट्टेल र बिमलादेवी लुईंटेल चयन हुनु भएको छ ।

त्यसैगरी  दमक –१ मा रहेको नवदुर्गा बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाले १९ औं बार्षिक साधारणसभा आजै  सम्पन्न गरेको छ । संस्थाका अध्यक्ष प्रेम कोइरालाको अध्यक्षता र जिल्ला सहकारी संघका अध्यक्ष गणेश ढकालको प्रमुख आतिथ्यमा भएको सभामा उत्कृष्ट बचत कर्ता, कारोबारी सदस्यहरु र उत्कृष्ट कर्मचारीलाई समेत पुरस्कार एवम् सम्मान गरिएको छ ।

कार्यक्रममा जिल्ला बचत तथा ऋण सहकारी संघका सदस्य कमल कुमार घिमिरे, सहकारी संघका लेखा समिति सदस्य चुडामणी ओझा, राष्ट्रिय सहकारी कर्मचारी संघका केन्द्रीय सचिव खोमप्रसाद बगाले, राष्ट्रिय सहकारी बैंकका दमक शाखा प्रवन्धक विवेक डाँगी, कञ्चनजंघा बहुउद्देश्यीय सहकारी संस्थाका अध्यक्ष मणिकुमार भण्डारी, युनिक सहकारीका अध्यक्ष रोहित आचार्य लगायतले शुभकामना मन्तव्य राख्नु भएको थियो । सभामा संस्थाका अध्यक्ष कोइराला र लेखा समिति संयोजक कमलराज भटट्राईले आआफ्नो प्रतिवेदन पेश गरेका संस्थाका उपाध्यक्ष हरि प्रसाद न्यौपानेले जानकारी दिनुभयो ।

x

Check Also

उत्कृष्ट भुटानी गितकारको खोजी प्रतियोगिता गरिँदै

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/पुष २९/विश्वभरी रहेका नेपाली भाषी भुटानी गितकारहरुको खोजीको लागी कर्यक्रम हुने भएको छ ...

ईलामको चुलाचुलीमा सेनेटरी प्याड निर्माण तथा उद्घोषण तालिम सुरु

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/ पुष २९ ,२०७५ झापाको कमल गाउँपालीकामा रहेको उद्यमशिल महिला जागरण केन्द्रको आयोजनामा र ...

खानेपानी तथा सरसफाई उपभोक्ता संस्था दमकको कार्य समितिमा कांग्रेस नेतृत्वको बहुमत , यसअघि पटक पटक नेतृत्व गरेको नेकपाको लज्जास्पद हार

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/पुष २९/दमकमा सम्पन्न दमक खानेपानी तथा सरसफाई उपभोक्ता संस्थाको निर्वाचनमा नेपाली कांग्रेससहितको लोकतान्त्रिक ...

निर्मला पन्तको बलात्कार र हत्याको टाटो हेर्न दमकमा भ्यु टावर बनाउन लागेको भन्दै प्रधानमन्त्रीलाई कांग्रेस नेता मिनेन्द्र रिजालको व्यंग्य

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/पुष २९/नेपाली कांग्रेसका नेता एवं पूर्व मन्त्री मिनेन्द्र रिजालले निर्मला बलात्कार र हत्याको ...

मंगलमयको ४७ औ बार्षिकोत्सव तथा अभिभावक दिवस सम्पन्न

सप्तरंगी एफएम दमक, २७ पुस २०७५ झापाको कमल गाँउपालिका ५ स्थित मंगलमय माध्यमिक विद्यालयले आज ...