Home / ट्रेन्डिङ्ग / सत्ताको शक्ति , स्रोत व्यक्ति गणेश पौडेलका छोरा हिमालय माध्यमिक बिद्यालय दमकको शिक्षकमा नियुक्त

सत्ताको शक्ति , स्रोत व्यक्ति गणेश पौडेलका छोरा हिमालय माध्यमिक बिद्यालय दमकको शिक्षकमा नियुक्त

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/असोज १८/
दमक नगरपालीकाले आफुले जारी गरेको बिबादास्पद शिक्षा नियमावलीलाई घुमाउरो बाटो बाट कार्यान्वयनमा ल्याएको छ । नियमावली अनुसार व्यवस्थापन समिति गठन गर्न खोज्दा अभिभावकबाट बिरोध भए पछि नगरपालीकाले नियमावली कार्यान्वयनको लागी घुमाउरो निति प्रयोग गरेको हो । अभिभावकका प्रतिनिधि र मनोनय गर्ने सदस्य बाहेक नियमावलीको नियम २६ बमोजिम व्यवस्थापन समिति गठन गरिएको नगर शिक्षा अधिकारी शालिग्राम काफ्लेले बताउनु भयो ।
शिक्षा नियमावली कार्यान्वयनमा सहयोग गरेको भन्दै नगरपालीकाले स्रोत व्यक्ति गणेश पौडेललाई पुरस्कृत समेत गरेको छ । नियमावली कायान्वयनमा सुरु देखीनै प्रभावकारी भुमिका निर्वाह गरेका पौडेलको छोरालाई दमक २ मा रहेको हिमालय माध्यमिक बिद्यालयमा शिक्षकको रुपमा नियुक्त गरेर नगरपालीकाले पौडेलको गुन तिरेको हो ।
वडाध्यक्षमा प्रजापती सापकोटा अध्यक्ष र बिद्यालयका प्रधान अध्यापक बिष्णुकान्त झा सहित सिक्षक प्रतिनिधि बालकुमार रेग्मी सदस्य रहेको समितिले ११ र १२ कक्षा पढाउनको लागी स्रोत व्यक्ति गणेश पौडेलका छोरा दिपेन्द्र पौडेललाई नियुक्त गरेको हो । दुई जना शिक्षक आवस्यक परेकोमा स्रोत व्यक्ति पौडेलका छोरा दिपेन्द्र र अर्का तेजराज अधिकारीलाई समितिले नियुक्त गरेको हो ।
दलहरुको छलफलमा नगरपालीकाले अदातलमा मुद्धा समेत बिचाराधिन अवस्थामा रहेकोले तत्काल नियमावली कार्यान्वयन नल्याउने बताए पनि आफुहरु संग भएको सहमती बिपरित नगरपालीकाले काम गरेको नेपाली कांग्रेस नगर सभापती रोशन विष्टले आरोप लगाउनु भयो । नगरपालीकाले आफ्ना कार्यकर्ता भर्ति गर्नको लागी मात्रै यो नियमावली ल्याएकोले आफुहरुले बिरोध गरेको विष्टले बताउनु भयो ।

x

Check Also

ग्वाल्डुब्बा बजार नयाँ ठाउँमा स्थानान्तरण: डीपीआर बनाए सहयोग गर्ने मन्त्रि कार्कीको आस्वासन

सप्तरंगी एफएम /  युबराज रेग्मी , ग्वाल्डुब्बा / ४ कार्तिक २०७५ गौरादह नगरपालिकाको प्राचीन बजार ...

 अमेरिकामा कलाकारको दशैं :सङ्गीतकार टीका भण्डारीबाट टीका ग्रहण

सप्तरंगी एफएम / ४ कात्तिक २०७५ हिजो साँझ न्युयोर्क शहरको ज्याक्सन हाइट क्विस्न्समा ‘दसैं टीका ...

दशैंमा चहल पहल बढेको गाउँ टिका लगाए संगै पातलिन थाल्यो

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/कात्तिक ४/ दशैंका कारण ग्रामिण क्षेत्रमा बढेको चहल पहल पातलिन थालेको छ । ...

सुपरहिट चलचित्र छक्कापञ्जा तिन की निर्देश दिपाश्री निरौला दमकका दर्शक संग

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/कात्तिक ४/ घटस्थापनाको दिन देखी देशै भरका हलहरुमा प्रदर्शनमा आएको नेपाली कथानक चलचित्र ...

प्रतियोगितात्मक सन्थाल नृत्यमा शिवसताक्षी सन्थाल समुह प्रथम

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/कात्तिक ४/ झापाको कमल गाउँपालीका ५ स्थित लखनपुरमा बडादशैंको अवसरमा हरेक बर्ष एकादशीका ...