Home / ट्रेन्डिङ्ग / दशैंका नयाँ नोट पाउन दमकबासीले केहिदिन कुर्नु पर्ने

दशैंका नयाँ नोट पाउन दमकबासीले केहिदिन कुर्नु पर्ने

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/असोज २१/
नेपाल राष्ट्र बैंकले आगामी दशैंलाई लक्षित गरेर आज देखी नयाँ नोट बाँडे पनि दमकका ग्राहकले भने अभैm केहिदिन पछि बाट मात्रै नयाँ नोट पाउने भएका छन् । नेपाल राष्ट्र बैंकको केन्द्रिय कार्यालयबाट मात्रै आज देखी नोट बाँड्न थालिएकोले दमकका ग्राहकले नयाँ नोट पाउने केहिदिन कुर्नु पर्ने भएको हो । प्रति ग्राहक २७ हजार रुपैयाँ नयाँ नोट दिने भने पनि दमकका कुनै पनि बैंकले आज नयाँ नोट ल्याएका छैनन् । राष्ट्र बैंकको बिराटनगरस्थित कार्यालयबाट नयाँ नोट ल्याउनु पर्ने भएकोले आफुहरुले केहिदिन पछि मात्रै ल्याउने सिटिजन बंैंक दमक शाखा प्रबन्धक पुष्कर कोईरालाले बताउनु भयो । सरकारी बैंक नेपाल बैंक लिमिटेड दमक शाखाले भने नयाँ नोट बाँड्न नबाँड्ने कुनै सोचाईनै नबनाएको शाखाका सहायक प्रबन्धक बलिराम चौधरीले बताउनु भयो । राष्ट्र बैंकले आजै देखी मात्रै बाँड्न सुरु गरेकोले आफुहरुले के गर्ने भन्ने बिषयमा सोचाईनै नबनाएको उहाँले बताउनु भयो ।
त्यसैगरी अर्को सरकारी बैंक बाणिज्य बैंक दमक शाखाका प्रबन्धक युवराज उप्रेतीले केहिदिन पछि बाट मात्रै नयाँ नोट बाँड्ने योजना रहेको बताउनु भयो । आफुहरुलाई राष्ट्र बैंकले आपंैm नोट ल्याईदिने भएकोले नोट आएपछि मात्रै ग्राहकलाई बाँड्ने उहाँले बताउनु भयो ।

x

Check Also

ताप्लेजुङमा ४.६ रेक्टरस्केलको भुकम्प

सप्तरङ्गी एफएम दमक /३ फागुन २०७५ ताप्लेजुङ / ताप्लेजुङको कन्चनजङ्घा आसपास केन्द्रबिन्दु भएर हिजो ४.६ ...

भारतको जम्बु काश्मिरमा भीषण आतंकबादी हमला

सप्तरङ्गी एफएम / २ फागुन २०७५ ्भरतको जम्मू–कश्मीर राज्यको पुलावामा जिल्ला भएको ठूलो आतंकवादी आक्रमणमा ...

दमक ८ मा रहेको पूर्वाञ्चल मन्टेश्वरी स्कुलको आठौँ बार्षिकोत्सव सम्पन्न

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक फागुन दमक ८ मा रहेको पूर्वाञ्चल मन्टेश्वरी स्कुलले बिहिबार आफ्नो आठौ बार्षिकोत्सव ...

दमक १० सेतुमारीस्थित दुर्गा पाञ्चायन मन्दिरको सामुदायिक भवन शिलान्यास

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/ २ फागुन २०७५ दमक १० सेतुमारीस्थित दुर्गा पाञ्चायन मन्दिरमा सामुदायिक भवन शिलान्यास ...

भेरी नदीमा यात्रुबाहक बस खस्दा चार जनाको मृत्यु

   सप्तरंगी एफएम /२ फागुन २०७५ जाजरकोट – बाँकेको नेपालगञ्जबाट रुकुम पश्चिम राडीबजारतर्फ जाँदै गरेको ...