Home / ट्रेन्डिङ्ग / गौरादह नगरपालीकामा पुर्ण बिद्यार्थि भर्ना अभियान सकियो

गौरादह नगरपालीकामा पुर्ण बिद्यार्थि भर्ना अभियान सकियो

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/असोज २३/
झापाको गौरादह नगर स्रोतकेन्द्रभित्र आधारभूत तहमा सम्पुर्ण विद्यालय उमेर समूहका बालबालिकाहरु भर्ना भएको उदघोषणका साथ पूर्ण विद्यार्थी भर्ना २०७५ घोषणा समारोह कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । गौरादह नगरपालिका भित्र रहेका आधारभुत तहमा विद्यालय जाने उमेर समूहका बालबालिकाहरु विद्यालय बाहिर नरहेकाले गौरादह नगरलाई पूर्ण विद्यार्थी भर्ना घोषणा गरिएको हो ।
आज एक कार्यक्रमका विच नगपालीकाका प्रमुख रोहित कुमार शाहले नगरपालीकामा बिद्यार्थि पुर्ण भर्ना भएको घोषणा गुर्न भयो । गौरादह नगरपालीकालाई सबै क्षेत्रबाट उन्नत नगर बनाउको लागी योजना बनाएर अघि बढिएको उहाँले कार्यक्रममा बताउनु भयो ।
प्रमुख अतिथि नगर प्रमुख शाहले विद्यालयमा बालबालिकाको भविष्य उज्जवल बनाउन शिक्षा साकार बजेट पास गर्ने नगरपालिकाको योजना रहेकाले विद्यालयको भौतिक संरचना निर्माण, छात्रा मैत्री शौचालय निर्माण गर्नुको साथै विद्यालयलाई कम्प्युटरको व्यवस्था गरिने बताउनुभयो ।
विद्यालयमा प्राथमिक उपचारका लागि आवश्यक औषधी उपलब्ध गराइनुका साथै विद्यार्थीहरुका लागि स्वास्थ्य शिविर आयोजना गरिने उहाँले बताउनु भयो । नगरपालिका भित्र रहेका गरिब तथा जेहेन्दार विद्यार्थीहरु मध्ये दुइजना विद्यार्थीहरुलाई निशुल्क शिक्षा उपलब्ध गराउने पनि नगर प्रमुख शाहले घोषणा गर्नुभयो । गौरादह नगरपालिकाका प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत सागर मिश्रले नगरपालिका भित्रका सबै सामुदायिक विद्यालयमा इ–हाजिरिको व्यवस्था गर्ने बताउनुभयो ।
नगरपालीकामा अब बिद्यालय जाने उमेरका कोहि पनि बिद्यालय बाहिर नरहेको घोषणा गरिएको नगरपालीकाकी उप प्रमुख गिटा भेट्वालले बताउनुभयो ।
बिद्यालय भर्ना अभियान अन्तर्गत नगरपालीका भित्रका ३२ वटा बिद्यालयमा यस बर्ष मात्रै बाल कक्षा तहमा ८ सय ८७, आधारभुत तहमा ५ हजार २ सय १२ र माध्यमिक तहमा ४ सय ७७ गरि जम्मा ६ हजार ५ सय ६७ बिद्यार्थि भर्ना गरिएको नगरपालीकाका प्रवक्ता नगेन्द्र भण्डारीले जानकारी दिनुभयो ।

x

Check Also

ताप्लेजुङमा ४.६ रेक्टरस्केलको भुकम्प

सप्तरङ्गी एफएम दमक /३ फागुन २०७५ ताप्लेजुङ / ताप्लेजुङको कन्चनजङ्घा आसपास केन्द्रबिन्दु भएर हिजो ४.६ ...

भारतको जम्बु काश्मिरमा भीषण आतंकबादी हमला

सप्तरङ्गी एफएम / २ फागुन २०७५ ्भरतको जम्मू–कश्मीर राज्यको पुलावामा जिल्ला भएको ठूलो आतंकवादी आक्रमणमा ...

दमक ८ मा रहेको पूर्वाञ्चल मन्टेश्वरी स्कुलको आठौँ बार्षिकोत्सव सम्पन्न

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक फागुन दमक ८ मा रहेको पूर्वाञ्चल मन्टेश्वरी स्कुलले बिहिबार आफ्नो आठौ बार्षिकोत्सव ...

दमक १० सेतुमारीस्थित दुर्गा पाञ्चायन मन्दिरको सामुदायिक भवन शिलान्यास

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/ २ फागुन २०७५ दमक १० सेतुमारीस्थित दुर्गा पाञ्चायन मन्दिरमा सामुदायिक भवन शिलान्यास ...

भेरी नदीमा यात्रुबाहक बस खस्दा चार जनाको मृत्यु

   सप्तरंगी एफएम /२ फागुन २०७५ जाजरकोट – बाँकेको नेपालगञ्जबाट रुकुम पश्चिम राडीबजारतर्फ जाँदै गरेको ...