Home / ट्रेन्डिङ्ग / ईलामको चुलाचुलीमा पहिलो पटक बिजुली बलेपछि गाउँलेहरु हर्षित

ईलामको चुलाचुलीमा पहिलो पटक बिजुली बलेपछि गाउँलेहरु हर्षित

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/कात्तिक २० /
ईलामको चुलाचुली गाउँपालीका को दुई ३ र ४ नम्बर वडाका बिभिन्न गाउँहरुमा पहिलो पटक बिद्युत बालिएको छ । बर्सौं देखी अँध्यारोमा बस्दै आएको गाउँलेहरु तिहार संगै गाउँमा बिजुली बल्न थालेपछि हर्षित भएका छन् । गाउँपालीका, वडा कार्यालय र स्थानियबासीहरुको सहकार्यमा वडा नम्बर ३ का गिरी टोल, मिलन चौक साथै वडा नम्बर ४ का सातपत्रे, लोकमार्ग चौक लगायतका गाउँमा हिँजो बाट बिजुली बल्न थालेको हो । छेउ छाउका गाउँहरु बषौं देखी झिलिमिली हुँदा पनि आफुहरु अध्याँरोमा बस्नु पर्दा निक्कै पिडा भएको भन्दै गाउँमा पहिलो पल्ट बिजुली बलेपछि खुशी लागेको वडा नम्बर ३ गिरी टोलका स्थानिय बलराम गिरीले बताउनु भयो ।
यहिँ ठाउँबाट बारम्बार चुनाव जितेर गएका सुबास नेम्माङ पटक पटक सभामुख बन्दा पनि उज्यालोमा बस्न नपाउँदा दुखी भएपछी आफ्नै पहलमा गाउँमा बिद्युत बिस्तार गर्ने अभियान सुरु गरिएको वडा नम्बर ३ कै मिलन चौकका प्रेम कुमार श्रेष्ठले बताउनु भयो । तिहारको सुरु संगै गाउँ उज्यालो बने पछि सबै गाउँबासी हर्षित बनेको उहाँले बताउनु भयो । बिषेश गरी स्थानियबासीकै ठुलो पहलमा गाउँमा बिद्युत बिस्तार गरिएको बिद्युत बिस्तार समितिका सल्लाहकार सम्योजक राजेन्द्र केरुङले बताउनु भयो ।
गाउँपालीका, वडा कार्यालय र स्थानियबासीको गरि करिब १ करोड बढिको लागतमा बिद्युत बिस्तार गरिएको वडा नम्बर ४ का वडाध्यक्ष कालीदास भट्टराईले जानकारी दिनुभयो । पछिल्लो पटक गरिएको बिद्युत बिस्तार बाट दुई वटा वडाका करिब ७ सय परिवार लाभान्वीत भएको वडा नम्बर ३ का वडाध्यक्ष नरेन्द्र लाओतीले जानकारी दिनुभयो ।

x

Check Also

उत्कृष्ट भुटानी गितकारको खोजी प्रतियोगिता गरिँदै

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/पुष २९/विश्वभरी रहेका नेपाली भाषी भुटानी गितकारहरुको खोजीको लागी कर्यक्रम हुने भएको छ ...

ईलामको चुलाचुलीमा सेनेटरी प्याड निर्माण तथा उद्घोषण तालिम सुरु

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/ पुष २९ ,२०७५ झापाको कमल गाउँपालीकामा रहेको उद्यमशिल महिला जागरण केन्द्रको आयोजनामा र ...

खानेपानी तथा सरसफाई उपभोक्ता संस्था दमकको कार्य समितिमा कांग्रेस नेतृत्वको बहुमत , यसअघि पटक पटक नेतृत्व गरेको नेकपाको लज्जास्पद हार

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/पुष २९/दमकमा सम्पन्न दमक खानेपानी तथा सरसफाई उपभोक्ता संस्थाको निर्वाचनमा नेपाली कांग्रेससहितको लोकतान्त्रिक ...

निर्मला पन्तको बलात्कार र हत्याको टाटो हेर्न दमकमा भ्यु टावर बनाउन लागेको भन्दै प्रधानमन्त्रीलाई कांग्रेस नेता मिनेन्द्र रिजालको व्यंग्य

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/पुष २९/नेपाली कांग्रेसका नेता एवं पूर्व मन्त्री मिनेन्द्र रिजालले निर्मला बलात्कार र हत्याको ...

मंगलमयको ४७ औ बार्षिकोत्सव तथा अभिभावक दिवस सम्पन्न

सप्तरंगी एफएम दमक, २७ पुस २०७५ झापाको कमल गाँउपालिका ५ स्थित मंगलमय माध्यमिक विद्यालयले आज ...