Home / ट्रेन्डिङ्ग / दमकमा कर दिवस मनाईयो

दमकमा कर दिवस मनाईयो

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/मंशिर १/
आन्तरिक राजस्व कार्यालय दमकको आयोजनामा आज ७ औं कर दिवस मनाईएको छ । त्यसैगरी आज बाट सात दिन सम्म कर सप्ताह मनाउने गरि कार्यक्रमको सुभारम्भ गरिएको छ । कर दिवस मनाउने तथा कर सप्ताहको सुभारम्भ गर्ने क्रममा आज दमकमा र्याली निकालीएको छ । र्याली पछि दमक चौमा पुगेर रक्तदान कार्यक्रम गरिएको छ । नेपाल रेडक्रस सोसाईटी दमकको प्राबिधिक सहयोगमा भएको रक्तदान कार्यक्रममा ५० पिन्ट रगत संकलन भएको आन्तरिक राजस्व कार्यालय दमकका प्रमुख रामप्रसाद पाठकले जानकारी दिनुभयो ।
आज ७ औं राष्ट्रिय कर दिवस मनाईएको र आज बाट कर सप्ताह पनि सुरु गरिएको उहाँले जानकारी दिनुभयो । आज बाट सुरु गरिएको कर सप्ताह अन्तर्गत यो हप्ता भरिनै कर सम्बन्धि जन चेतना जगाउने किसिमका कार्यक्रम गरिने उहाँले बताउनु भयो । जस अन्तर्गत भोली प्रचारात्मक कार्यक्रम गर्ने, पर्सि ३ गते दमक क्षेत्रमा रहेका सहकारी र स्कुल कलेजहरु संग अन्तर्कि्रया गर्ने, ४ गते कमल गाउँपालीकाको केर्खामा, ५ गते शिवसताक्षिको शिवगञ्जमा, ६ गते गौरिगञ्जको गौरिगञ्ज बजारमा र ७ गते समापन कार्यक्रम गरि कर सप्ताहको अन्त्य गरिने कार्यालय प्रमुख पाठकले जानकारी दिनुभयो ।

x

Check Also

ताप्लेजुङमा ४.६ रेक्टरस्केलको भुकम्प

सप्तरङ्गी एफएम दमक /३ फागुन २०७५ ताप्लेजुङ / ताप्लेजुङको कन्चनजङ्घा आसपास केन्द्रबिन्दु भएर हिजो ४.६ ...

भारतको जम्बु काश्मिरमा भीषण आतंकबादी हमला

सप्तरङ्गी एफएम / २ फागुन २०७५ ्भरतको जम्मू–कश्मीर राज्यको पुलावामा जिल्ला भएको ठूलो आतंकवादी आक्रमणमा ...

दमक ८ मा रहेको पूर्वाञ्चल मन्टेश्वरी स्कुलको आठौँ बार्षिकोत्सव सम्पन्न

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक फागुन दमक ८ मा रहेको पूर्वाञ्चल मन्टेश्वरी स्कुलले बिहिबार आफ्नो आठौ बार्षिकोत्सव ...

दमक १० सेतुमारीस्थित दुर्गा पाञ्चायन मन्दिरको सामुदायिक भवन शिलान्यास

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/ २ फागुन २०७५ दमक १० सेतुमारीस्थित दुर्गा पाञ्चायन मन्दिरमा सामुदायिक भवन शिलान्यास ...

भेरी नदीमा यात्रुबाहक बस खस्दा चार जनाको मृत्यु

   सप्तरंगी एफएम /२ फागुन २०७५ जाजरकोट – बाँकेको नेपालगञ्जबाट रुकुम पश्चिम राडीबजारतर्फ जाँदै गरेको ...