Home / ट्रेन्डिङ्ग / वर्तमान सरकारले जनताको हितमा कुनै पनि काम नगरेको झापाली कांग्रेस नेताहरुको आरोप

वर्तमान सरकारले जनताको हितमा कुनै पनि काम नगरेको झापाली कांग्रेस नेताहरुको आरोप

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/मंशिर १०/
वर्तमान सरकारले जनताको हितमा कुनै पनि काम नगरेको कांग्रेस नेताहरुले आरोप लगाएका छन् । नेपाल प्रेस युनियन माई पश्चिम क्षेत्रीय समिति झापाले आज दमकमा गरेको पत्रकार सम्मेलनमा वर्तमान सरकारले जनताले अपेक्षा गरेको जस्तो कार्य नगरेको कांग्रेस नेताहरुले आरोप लगाएका हुन् । कार्यक्रममा नेपाली काँग्रेशका महासमिति सदस्य डा. खगेन्द्र प्रसाद अधिकारीले दुई तिहाईको आडमा सरकार अधिनायकवाद तर्फ उत्मुख भएकोले त्यस विरुद्ध सदन र सडकमा आन्दोलन गर्ने दावी गर्नु भयो ।
अधिकारीले वर्तमान सरकार सपना मात्रै बाँड्ने सरकार भएको टिप्पणी गर्नु भयो । उहाँले चुनावका बेला जनता संग गरेको वचा अनुसारको ५ हजार भत्ता खोई ? भन्दै प्रस्न समेत गर्नु भयो । त्यसै गरीव अधिकारीले खोई सिण्डिकेट अन्त्य भएको ? सुन काण्ड र निर्मला पन्तका हत्यारा प्रकणमा सरकार किन मौन ? भन्दै प्रस्न गर्नु भयो ।
महासमिति सदस्य अनिलकुमार प्रसाईं र नेता राजन बहादुर ढुंगानाले प्रधानमन्त्री ओलीको क्षेत्रमा समेत कुनै देखिने गरी विकासका कार्यहरु नभएको दावी गर्नु भयो । क्षेत्रीय सभापती ढुण्डी भण्डारीले दमकमा देखाईएको बिकाशका सपनाहरु सपनामै सिमित भएको कटाक्ष गर्नु भयो । औद्योगीक करिडोर, बुद्ध मुर्ति देखी भ्यु टावर सम्मको काममा कुनै प्रगती नभएको भन्दै बरु प्रधानमन्त्रीको सचिवालयले जन आक्रोस सान्त बनाउन बेला बेला प्रेस बिज्ञप्ति निकालेर सबै काम प्रक्रियामा छन् भन्दै जनतालाई ढाँट्ने गरेको उहाँले आरोप लगाउनु भयो ।
कार्यक्रममा प्रतिनिधिसभाका सांसद महेन्द्रकुमारी लिम्बुले बर्तमान सरकारले आफू खुशी काम गर्दै आएको हल्ला आउन थालेको भन्दै विकास निर्माणमा समेत अनुगमन गरिने बताउने भयो । लिम्बुले प्रधानमन्त्रीको गृह नगर दमकमा आर्यघाट निर्माणको लागी आएको ४० लाख रुपैयाँ बजेटबारे स्थानीय सरकारले स्पष्ट पार्न माग समेत गर्नु भयो । उहाँले भौतिक विकासका केही योजनाहरु शुरु नै नगरी बजेट खाने काम समेत गरेको भन्दै सो विरुद्धमा काँग्रेशले आन्दोलन समेत गर्ने बताउनु भयो ।

x

Check Also

श्रमजिवि पत्रकारको न्युनतम पारिश्रमिकको बिषयमा झापामा छलफल

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/मंशिर २४/ श्रमजिवि पत्रकारहरुको न्युनतम पारिश्रमिक निर्धारण समितिको आयोजनामा आज झापाको बिर्तामोडमा अन्तत्र्रिmया ...

झापामा अन्तर्राष्ट्रिय मानव अधिकार दिवस मनाईयो

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/मंशिर २४/ ७० औं विश्व मानवअधिकार दिवसको अवसरमा आज झापाको बिर्तामोडमा जिल्ला स्तरिय ...

झापको पाडाजुंगीमा स्कुलबसले ठक्कर दिँदा पैदलयात्री महिलाको मृत्यु

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/मंशिर २४/ पूर्वपश्चिम राजमार्ग अन्तगर्त झापाको कमल गाँउपालिका–५ स्थित पाडाजुंगी सडक खण्डमा आज ...

स्वास्थ्य सेवामा फड्को मार्दै चुलाचुली

सप्तरंगी एफएम / २३ मंसिर २०७५  / रोमन लामिछाने चुलाचुलीस्थित स्वास्थ्य चौकीको २४ घण्टे प्रसूति ...

नेविसंघ झापाको जिल्ला अधिवेसन आगामी पुष ११ गते हुने

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/मंशिर २३/ नेपाली कांगे्रसको भात्री संगठन नेपाल बिद्यार्थि संघ झापाको १३ औं जिल्ला ...