Home / ट्रेन्डिङ्ग / दिपिनि आधारभुत बिद्यालयमा अध्ययनरत बिद्यार्थिलाई बेलायत निवासी मोतीकृष्ण खोजुद्वारा स्वेटर वितरण

दिपिनि आधारभुत बिद्यालयमा अध्ययनरत बिद्यार्थिलाई बेलायत निवासी मोतीकृष्ण खोजुद्वारा स्वेटर वितरण

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/मंशिर १६/
दमक वडा नम्बर ५ मा रहेको दिपिनि आधारभुत बिद्यालयमा अध्ययनरत बिद्यार्थिहरुलाई न्यानो कपडा स्वेटर बितरण गरिएको छ । काभ्रेको धुलिखेल स्थायी घर भयी हाल बेलायतमा बसोबास गर्दै आउनु भएका मोतीकृष्ण खोजुले आफ्नो स्वर्गिय बुबा कृष्णभक्त खोजुको स्मृतिमा दिपिनीका बिद्यार्थिहरुलाई स्वेटर बितरण गर्नु भएको हो ।
बिद्यालयमा अध्ययनरत सम्पुर्ण बिद्यार्थिहरुलाई करिब ८२ हजार रुपैयाँ मुल्य बराबरको स्वेटर उपलब्ध गराउनु भएको बिद्यालयका प्रधान अध्यापक शेसकुमार निरौलाले जानकारी दिनुभयो । खोजुले उपलब्ध गराउनु भएको स्वेटरहरु आज एक कार्यक्रमका विच बिद्यार्थिहरुलाई उपलब्ध गराईएको छ । दमक वडा नम्बर ५ का वडाध्यक्ष तथा बिद्यालय व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष ईन्द्रबहादुर गुरुङको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रमका बिशिष्ट अतिथि दमक नगर उप प्रमुख गिता अधिकारीले बिद्यार्थिहरुलाई स्वेटर हस्तान्तरण गर्नु भयो ।
सोहि कार्यक्रममा तत्काली जिल्ला शिक्षा कार्यालयको तर्पm बाट उपलब्ध गराईएको १६ लाख रुपैयाँ र बिद्यालयको आन्तरिक श्रोत बाट जुटाईएको डेढलाख रुपैयाँ गरी १७ लाख ५० हजार रुपैयाँमा निर्मित बिद्यालयको भवन समेत बिद्यालयलाई हस्तान्तरण गरिएको बिद्यालयका शिक्षक बब्रुवान दाहालले जानकारी दिनुभयो । कार्यक्रममा बिद्यालयलाई सहयोग गर्ने जिल्ला शिक्षा समन्वय ईकाई झापाका प्रमुख योगेन्द्र दुलाल, एल.डब्लु.एफ. का प्रमुख राजेन्द्र राउत लगायतले समुदायीक बिद्यालयको स्तर बृद्धि गरे मात्रै सबै नागरिकले उत्कृष्ट शिक्षा हासिल गर्न सक्ने बताउनु भयो ।

x

Check Also

श्रमजिवि पत्रकारको न्युनतम पारिश्रमिकको बिषयमा झापामा छलफल

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/मंशिर २४/ श्रमजिवि पत्रकारहरुको न्युनतम पारिश्रमिक निर्धारण समितिको आयोजनामा आज झापाको बिर्तामोडमा अन्तत्र्रिmया ...

झापामा अन्तर्राष्ट्रिय मानव अधिकार दिवस मनाईयो

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/मंशिर २४/ ७० औं विश्व मानवअधिकार दिवसको अवसरमा आज झापाको बिर्तामोडमा जिल्ला स्तरिय ...

झापको पाडाजुंगीमा स्कुलबसले ठक्कर दिँदा पैदलयात्री महिलाको मृत्यु

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/मंशिर २४/ पूर्वपश्चिम राजमार्ग अन्तगर्त झापाको कमल गाँउपालिका–५ स्थित पाडाजुंगी सडक खण्डमा आज ...

स्वास्थ्य सेवामा फड्को मार्दै चुलाचुली

सप्तरंगी एफएम / २३ मंसिर २०७५  / रोमन लामिछाने चुलाचुलीस्थित स्वास्थ्य चौकीको २४ घण्टे प्रसूति ...

नेविसंघ झापाको जिल्ला अधिवेसन आगामी पुष ११ गते हुने

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/मंशिर २३/ नेपाली कांगे्रसको भात्री संगठन नेपाल बिद्यार्थि संघ झापाको १३ औं जिल्ला ...