Home / ट्रेन्डिङ्ग / दमकको फर्निचरलाईन सडकलाई एक तर्फि (वान वे) बनाईने

दमकको फर्निचरलाईन सडकलाई एक तर्फि (वान वे) बनाईने

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/मंशिर १९/
दमक बजारको ट्राफिक व्यवस्थापन सहज बनाउनको लागी बजार पस्ने सडकहरुलाई एकतर्पिm सडक बनाईने भएको छ । दमकको मुख्य चौक बाट बजार पस्ने सडकहरुमा दैनिक ट्राफिक जाम हुने थालेकोले सडकहरुलाई एकतर्फि बनाउन लागीएको ईलाका ट्राफिक प्रहरी कार्यालय दमकका प्रमुख दधिराम दाहालले जानकारी दिनुभयो । बजार पस्ने सडकहरुमा सवारीको चाप धेरै भएकोले ट्राफिक व्यवस्थापन सहज बनाउन एक तर्फि बनाउनु परेको दाहालले बताउनु भयो । हाललाई जेसिज चौक बाट उत्तर संखधर साख्वा चौक सडकलाई एकतर्फि बनाईएको उहाँले जानकारी दिनुभयो ।
जेसिज चौक बाट बजार पस्ने सवारी साधान जान पाउने तर सोहि मार्ग बाट फर्किन नपाउने नियम बनाईएको दमकमा साना सवारी साधन पार्किङ अध्ययन तथा पहिचान समितिका सम्योजक तथा वडा नम्बर ८ का वडाध्यक्ष पशुपतीराज गौतमले जानकारी दिनुभयो ।
सो मार्ग भएर बजार जाने सवारी साधानहरु थाना लाईनबाट अथवा बेल्डांगी रोड बाट फर्किनु पर्ने पनि उहाँले बताउनु भयो । त्यस्तै सोही मार्गमा पार्किङ गर्ने सवारी साधनलाई बाटोको पश्मि पट्टि मात्रै पार्किङ गर्न पाउने व्यवस्था मिलाईएको उहाँले बताउनु भयो । त्यसैगरी ठुला सवारी साधान माल बाहक ट्रकहरुलाई बिहान ८ बजे देखी बेलुका ६ बजे सम्म बजार पस्न निसेध गरिएको पनि उहाँले जानकारी दिनुभयो । आगामी मंशिर २३ गते देखी जेसिज मार्गलाई एक तर्फि बनाउने र मालबाहक ट्रकलाई बजार पस्न निसेध गरिएको योजना कार्यान्वयनमा ल्याईने उहाँले बताउनु भयो । नियम कडाईका कार्यान्वयन गरिने भएकोले नियम उल्लंघन गर्नेलाई कारबाही गरिने सम्योजक गौतमले बताउनु भयो ।

x

Check Also

उत्कृष्ट भुटानी गितकारको खोजी प्रतियोगिता गरिँदै

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/पुष २९/विश्वभरी रहेका नेपाली भाषी भुटानी गितकारहरुको खोजीको लागी कर्यक्रम हुने भएको छ ...

ईलामको चुलाचुलीमा सेनेटरी प्याड निर्माण तथा उद्घोषण तालिम सुरु

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/ पुष २९ ,२०७५ झापाको कमल गाउँपालीकामा रहेको उद्यमशिल महिला जागरण केन्द्रको आयोजनामा र ...

खानेपानी तथा सरसफाई उपभोक्ता संस्था दमकको कार्य समितिमा कांग्रेस नेतृत्वको बहुमत , यसअघि पटक पटक नेतृत्व गरेको नेकपाको लज्जास्पद हार

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/पुष २९/दमकमा सम्पन्न दमक खानेपानी तथा सरसफाई उपभोक्ता संस्थाको निर्वाचनमा नेपाली कांग्रेससहितको लोकतान्त्रिक ...

निर्मला पन्तको बलात्कार र हत्याको टाटो हेर्न दमकमा भ्यु टावर बनाउन लागेको भन्दै प्रधानमन्त्रीलाई कांग्रेस नेता मिनेन्द्र रिजालको व्यंग्य

सप्तरङ्गी एफ.एम. दमक/पुष २९/नेपाली कांग्रेसका नेता एवं पूर्व मन्त्री मिनेन्द्र रिजालले निर्मला बलात्कार र हत्याको ...

मंगलमयको ४७ औ बार्षिकोत्सव तथा अभिभावक दिवस सम्पन्न

सप्तरंगी एफएम दमक, २७ पुस २०७५ झापाको कमल गाँउपालिका ५ स्थित मंगलमय माध्यमिक विद्यालयले आज ...